2752
2734

من ی کاربری دیگه دارم با این اکانت دوستم اومدم ک شناسایی نشم البته چیز مهمیم ندارم تو اکانتم ولی گفتم بعدا شاید ی چیزی بزارم نظام کسی بدونه

با اکانت ی دوست دیگمم ک اومدم لازمش داشت خارج شدم

الان هستین یا نه؟

تایپ کردم 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

بله

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بجه ها من دختر آروم و ساکتی نیستم ولی همونقدر ک با بقیه گرم میگیرم تو ی جمعم ک میرم همیشه با یکی ب مشکل سخت میخورم 

مثلا ی کلاس میرفتم با یکی از دخترا (که خیلی آدم بیشعوری بود و با منم کاری نداشت ولی من نتونستم بیشعوریشوتحمل کنم و بهش تیکه انداختم)خیلی لج شدم طوری ک امروز کیفمو از رو صندلی برداشت پرت کرد و خیلی بهم برخورد منم جوابش دادم ، ن اینکه تو دلم بمونه و کلا انقدر آدم بیشعوریه ک سر کلاس سیگار میکشه

ولی حس خیلی بدیه بین اون همه آدم با من لج بشه

یا دوران مدرسه با ی گروه اون آخریا خیلی بد شدم 

یا اوایل سال نهمم باهام بد بودن

حتی از بچگی یادم میاد پبش میومد ک خیلیییی باهام بد باشن یهو ی عده

ولی از اونورم زیاد میشه یکی خیلییی ازم خوشش میاد

حس میکنم ی باگ توی قیافمه، نمیدونم انگار بعضیا ازم متنفر میشن بعضیا خیلی خوششون میاد 

و همچنین اخلاقم ک زیر بار بیشعوری افراد نمیرم و جوابشون میدم 

میترسم بعدا برام مشکل ساز بشه

مثلا این دختره ک تو کلاسم میگم خیلیی ببخشید سلیطه و لاته و ممکن بود واقعا در افتادن باهاش برام مشکل ساز باشه

موقعیم ک بحث میکنم خوب جواب میدما ولی دستام میلرزه و خیلی بده

کسی هست اینجوری مثل من ک توی جمعا معمولا با چن نفر چپ بیفته؟؟؟

خواهشا راهکارم بدین مرسی ماچ

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

تایپ کن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
عزیزم سلام مشاور هستم  و دوست داشتنی بیا خصوصی

بله درخواست دادم ممنونمم

نوشتمو بخونین لطفا 

چی نوشتی 

بالا تایپ شده بود ندبدین ؟

هیشکی نیست؟