2752
2734

از کلیات بگم. خونه داره به نامم کرده پول اگ دستش بیاد برام طلا میخره خ بی پولی کشیدیم ولی دست به طلاهام نزده میگه ماله خودته (پول زیاد دستش میاد ولی خرجو قسطو بدهی زیاد داریم) فک میکنم دوستم داره،  بهم احترام میزاره. الان از پیاماش اسکرین بزارم مدام میگ نوکرتم خاک پاتم همیشه عاشقتم ولی 

خانوادش بهم چیز بگن ازم دفاع نمیکنه. مگ اینجوری نیست ک کسی کسیو دوست داشته باشه نزاره خانوادش به زنش بی احترامی کنن؟؟؟ 

مامانش خ اذیتم میکنه(مجبورم نمیکنه خونه مامانش بریم، این سری گفته کلا دیگ خودمم خونه مامانم نمیرم) 

ولی حس میکنم دروغ میگه،  ازم دفاع نمیکنه. ولی همیشه حرفش اینکه از کجا میدونی من ازت دفاع نمیکنم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازم خ پول قرض میگیره(دیگم پس نمیده) خودم شاغلم خ کم پیش میاد برام لباس بخره شاید الان چند ساله برام چیز نخریده

2731

ماه دیگ چهارصدتومن دستش میاد بهم گفته میدم بهت هرکاری باهاس دوست داشتی بکن. 

من فقط دوس دارم ازم دفاع کنه حلو خونوادس همین

مگه زبون نداری که منتظری یکی دیگه ازت دفاع کنه. مادرش هرچی گف جوابشو بده. دیگه هم با شوهرت بحث نکن

از اول ک اومد خواستگاریم همون موقع بهم گفت، گفت من خانوادم ی حرفی رو زبونشونه هرموقع ی چیزی بهت خوش نیومد جوابشون بده،  من نمیتونم ج بدم. بلدمااااا ولی میترسم. دوس دارم اون ازم دفاع کنه

هیز نیست هول نیست ولی لجبازه باید مثه ادم باهاش حرف بزنم تا لج نکنه باهام اگ بد خرف بزنم خ لجبازی میکنه و اذیتم میکنه ولی تا ببینه گریه کردم سریع عقب میکشه. 

مگه میدون جنگی . یعنی انقد حمله میکنن به شخصیتت

اره خانوادش خ کمبود و عقده دارن. خود شوهرم میگ حسادت میکنن بهت