2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بهتر میشی حرف بزن چرا دلت گرفته

شاید بخاطر زایمانه یا دوری ازخانواده یا نداشتن دلسوز 

نمیدونم اما هرچی فکر میکنم تو کل سختیای زندگیم تنها بودم و دلم برای خودم سوخته 

2731
خب بنظرت همسرت کنارت نبوده تو مشکلات ؟

همیشه بوده و هست .شاید اگه کل عمرم صبر میکردم کسی مهربون و خوبتر ازون گیرم نمیومد. 

اما بازم از لحاظ خانواده احساس تنهایی میکنم.کسایی که همیشه براشون تو گرفتاری بودم. اما هیچکسی واس من نبود.بعد زایمان بیشتر شده افکارم.تو دلم کینه میکنم بعد خودمو دلداری میدم.درگیرم باخودم

چی نوشتی  فقط نوشتی . نوشتم

شاید بخاطر زایمانه یا دوری ازخانواده یا نداشتن دلسوز 

نمیدونم اما هرچی فکر میکنم تو کل سختیای زندگیم تنها بودم و دلم برای خودم سوخته 

همیشه بوده و هست .شاید اگه کل عمرم صبر میکردم کسی مهربون و خوبتر ازون گیرم نمیومد.  اما بازم ا ...

حق داری ادم خانوادشو میخواد تو سختیا کنارش باشن 

ولی کار خوبی میکنی نزار تو دلت کینه بشینه هرچقدرم برات کم کاری کردن اجازه نده ازشون کینه ای داشته باشی

حق داری ادم خانوادشو میخواد تو سختیا کنارش باشن  ولی کار خوبی میکنی نزار تو دلت کینه بشینه هرچ ...

شاید بشه جای خالیو با یه کلمه پرکنن حتی از راه دور.ابراز نگرانی یا حرفی ک دلو گرم نگه داره .اما دریغ از یه ذره دلگرمی.بجاش حرفای دلسرد میزنن‌ گاهی میگی کاش هیچکسو نداشتی اصلا 

شاید بشه جای خالیو با یه کلمه پرکنن حتی از راه دور.ابراز نگرانی یا حرفی ک دلو گرم نگه داره .اما دریغ ...

دل ادم کلی میگیره از این کاراشون

ولی خب قبول کن همین جوری هستن نمیشه کاریشون کرد ولی هرچند که بازهم آدم دلخور میشه