2752
2734
ده دقیقه بیشتر زمان نمیبره 🤌🏻

بابا شما خانوما هنرمند هستین میدونید هرچی رو چقدر بریزید جدی میگم. من بخوام این رو بذارم نمیدونم از هرکدوم چقدر نیاز هست و ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا شما خانوما هنرمند هستین میدونید هرچی رو چقدر بریزید جدی میگم. من بخوام این رو بذارم نمیدونم از ...

تازه دیدم خانوم نیستین😂😕پس کنسله 

سیبو تیکه تیکه کنین بزارین رو نون تست روش کره بادوم زمینی بمالین بعدش دارچین بریزین روش اینم خوشمزه اس

تازه دیدم خانوم نیستین😂😕پس کنسله  سیبو تیکه تیکه کنین بزارین رو نون تست روش کره بادوم زمینی ...

ماشالا شما سوپر هنرمند هستین. خنگ نیستم زیاد اون رو هم توضیح میدادین میگرفتم احنمالا   پیشنهاد دیگه دارید برا باشگاه؟

2731
ماشالا شما سوپر هنرمند هستین. خنگ نیستم زیاد اون رو هم توضیح میدادین میگرفتم احنمالا    پ ...

اره بابا اونم راحته 😁

کلا ماست یونانی برای باشگاه خیلی خوبه 

میتونین ماست یونانی رو با سیب و عسل و جو دو سر بخورین یا حالا اگه بخواین خیلی حال بدین با توت فرنگی و آناناس و موز بخورین 

با نون پنیر😋😊

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
اره بابا اونم راحته 😁 کلا ماست یونانی برای باشگاه خیلی خوبه  میتونین ماست یونانی رو با سیب و ...

من امروز یه ترکیب ریختم برا بعد باشگاهم البته بهم نخندین، جو دو سر و شیر و کره بادام زمینی داغ کردم باهم بعد سه ساعت فعالیت باشگاه خوردم چندساعتی گرسنگیم رو رفع کرد. قبل امروز این ترکیب رو جای کره بادام زمینی با موز میزدم. اینم به مخ خودم رسید. شکمم فقط قسمت پایینش مونده کات بشه باید تا یک ماه دیگه بشه موندم چی بخورم چی نخورم

شیر و گرم کنید جو پرک آسیاب کنید یه قاشق داخلش/بریزید هل که شد یه قاشق کره بادوم زمینی بزنید بعد از ...

امروز همین رو خوردم البته با جو دو سر. یک ساعت بعد باشگاه. قبل این جای کره بادام زمینی موز میزدم . نمیدونم بشه همه رو باهم زد یا نه