2733
2734

برم به سمت دوست پسر 

که کمبود هایی که شوهرم برام میزاره ودوست پسرم حداقل جبران کنه

میگفت شوهرم از لحاظ رابطه جنسی کم نمیزاره ولی اخلاق گندش همه چیو خراب میکنه وقتی باهام رابطه داره حس میکنم داره بهم تجاوز میکنه چون میدونم فقط برا همین کار میخاد منو 

براهمین رفتم سمت دوست پسر البته فقط در حد چت و  و کافه یا پارکی جایی میگفت  رابطه جنسی اصلا نداره با دوستش ولی همین که باهم حرف میزنن اروم میشه 

همینکه یکی احساسشو پاسخگو هست اروم میشه  

بهش گفتم اگه شوهرت  همچین کاری باهات بکنه چی 

گفت مهم نیس و اینکه اخلاقش به حدی بده که اصلا بلد نیس هیچ دختری رو جذب کنه و کلا خشک و سرد هست ..‌ 

به نظرتون حق داره ؟ 

من سعی کردم بهش بفهمونم اشتباهه کارت ولی گفت تو جواب احساس نابود شده ی منو میدی ؟ 😔

هیچ کس به هر دلیلی حق خیانت نداره ..باید جدا شه بعد هر کاری خواست بکنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

طلاق رو گذاشتن برا همین مواقع 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخه مسئله اینجاست پسرا برای رد و بدل جمله های عاشقانه سمت خانم خای متاهل نمیرن...اگر ببینن طرف پا نمیده بیخیالش میشن...اون خانم به زودی زندگیش نابود میشه آبرو و حیثیتش توسط مردم پاک و معصوم میره...بگو ادامه نده تا پشیمون نشدی

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...

😔این خانوم وباتمام وجود درک میکنم ولی خیانت هیچ توجیهی نداره پس عزت نفس خود آدم چی من همسرم حتی بعدکتک زدنم به زورباهام رابطه برقرارمیکنع یعنی ازتجاوزهم بوتره این حس ولی چه کنم چاره ندارم😭😭😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
اتفاقا شوهره کارش سو استفاده نیست اما دوس پسر بقول خودش مشخصه برا چی میخادش بهش بگو کارش هرزگی هست و ...

اتفاقا گفتم بهش 

گفت اگه هرزگی هم هست حداقل درکم میکنه و خیلی خوب احساساتمو میفهمه و وقتی باهاشم ارومم 

گفت بارها خاستم طلاق بگیرم تا دادگاه هم رفتیم ولی برای بچه ها برگشتم و اینجوری یواشکی خودمو اروم میکنم