2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خخ فقط استیکرت😂 راستش یکیشون مشکل قلبی داست منم هردو رو سقط کردم البته ازمایششونم ریسک داشت

نمیدونم چرا نمیتونم استیکر بزارم😂 به غیر از ۶ 

اها 

الان در چه وضعیتی باردار شدی دوباره؟

نمیدونم چرا نمیتونم استیکر بزارم😂 به غیر از ۶  اها  الان در چه وضعیتی باردار شدی دوباره ...

خخ منم استیکرام دو سه تا خاصن 🙈🤣

بارداری دومم بود خداروشکر یه بچه ۷ساله دارم وفعلا دیگه بخاطر شرایط مالی قصد بارداری ندارم . ولی از من به تو نصیحت اگه مشکل خاصی نداری لترزول نخور 

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...
خخ منم استیکرام دو سه تا خاصن 🙈🤣 بارداری دومم بود خداروشکر یه بچه ۷ساله دارم وفعلا دیگه بخاطر شرا ...

تنبلی دارم یه خرده 

اگه قرص نخورم پریود نمیشم کلا ...

رفتم دکتر لتروزول داد ..نمیدونم جواب میده یا نه 

فقط دعا میکنم که جواب بده چون دارم ناامید میشم کم کم 

تنبلی دارم یه خرده  اگه قرص نخورم پریود نمیشم کلا ... رفتم دکتر لتروزول داد ..نمیدونم جواب می ...

من چندسال قبل یکم تخمدان چپم ضعیف بود فولیکول هاش ولی بعد از مصرف لترزول و بارداری دوقلوییم تخمدان چپم به کلی تنبلی گرفته اتفاقا از  دکترپرسیدم که اگه زمانی قصد بارداری داشتم چه کنم گفت لترزول نخورین برا بارداری البته چونکه  شما تنبلی دارین حداقل ۶ماه اقدام کن اگه نشدبعد  قرص بخور چونکه ضرر داره و ممکنه دوباره چندقلو بشه 

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...