2733
2734
عنوان

پسر با قد ۱۶۴

187 بازدید | 36 پست

خانوما‌ دختر خانوما‌ کسی هست با پسری با قد ۱۶۴_۱۶۵ ازدواج یا تو رابطه باشه؟

من خودم ۱۶۸ ام

پسر فوق العاده مهربون و با درک و توجه 

دوسدارم نظرتونو‌ بدونم راجب اختلاف قد و اینکه تاثیری تو رابطه اتون‌ گذاشته؟

تاپیک اخرم مخصوص حاجت داراست 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین یه روزی برسه همین این با یه وجب قدش اون رویه بدشو بهت نشون بده اونوقت میشینی به خودت میگی کاش حداقل با یه خوشگل و خوش قد و بالا بودم و دلم نمیسوخت. رفتار همه اول خوبه و عالیه. معیار خودتو پایین نیار فقط همین. تجربه خودمو گفتم

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...