2752
2734
عنوان

با این ارتباط و دل چکار کنم

72 بازدید | 14 پست

من مدتیه عاشق کسی شدم اونم آدم خوبی بوده  همرو دوست داشتیم بدی برام نداشته ، دقیقا قبل از بیشترترتر شدن ارتباط مون 

امشب بهم گفت روی ازدواج باهاش حساب نکنم چون زن بگیر نیست 

گفت نمیخام با احساساتت بازی کنم برام ارزش داری . فقط اینو بدون نمیخام ایندتو خراب کنم . 

چکار کنم بچه ها 

اول کارم اتفاقی آشنا شدیم 

بمونم توی این ارتباط یا برم 

حالم گرفته

از این ورم دوسش دارم میدونم اونم داره

ولی شاید چون مطلقم برای ازدواج نظر جالبی نداره 

امشب گفت اگر میتونی اینجوری ادامه بدی منم دوستت دارم هستم . اگرم نمیتونی هیچ وقت مزاحمت نمیشم 

چکار کنم نظر شما چیه  اگر بهم زنگ زد جواب بدم ندم چکار کنم ؟؟؟؟

بازیچه نشو

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بازیچه نشو

ده سال بعد طلاقم نتونستم یک همدم خوب پیدا کنم ، آنقدر که تنهایی روح و روانم رو خورد اتفاقی پارسال باهاش آشنا شدم به شدن دوسش داشتم چون اونم آدم با شخصیتی بود . 

ایشون شما را برای ازدواج نمیخواد خودت نظرت چیه؟  درسته این ارتباط؟

من توی دلم اول روزم میدونستم اینو 

ولی تنهایی بهم حجوم کرد . 

از پاتنر بودنش راضیم آدم خوب با اعتماد . 

ولی از این که ارتباط مون بیشترتر شه و عاشقشتر شم ناراحتم چون پایانش میدونم پوچه 

موندم چه کنم

ده سال بعد طلاقم نتونستم یک همدم خوب پیدا کنم ، آنقدر که تنهایی روح و روانم رو خورد اتفاقی پارسال با ...

شما که با تجربه تر از خیلی ها هستید فکر نکردید از همون اول نباید خیلی حساب باز کنی و دل ببندی؟

[QUOTE=339104878]ده سال بعد طلاقم نتونستم یک همدم خوب پیدا کنم ، آنقدر که تنهایی روح و روانم رو خورد اتفاقی پارسال

تنهایی بهتر از بودن با آدم بده ، خودت رو وارد رابطه بی تضمین نکن ، دو روز دیگه اذیت میشی باز 

صبر کن ان شاءالله یکی برا ازدواج پیدا میشه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
شما که با تجربه تر از خیلی ها هستید فکر نکردید از همون اول نباید خیلی حساب باز کنی و دل ببندی؟

نه با کلی شناخت و .... پیش رفتیم هر دو . کاش آدم بدی بود ولی خوب و با خانواده بود 

نه با کلی شناخت و .... پیش رفتیم هر دو . کاش آدم بدی بود ولی خوب و با خانواده بود

خب احتمالا اومده جلو متوجه شده به درد هم نمیخورید و به درد دوستی میخورید فقط 

‌بازم دسش درد نکنه بازی نداده و حقیقت را گفته خیلیها نمیگن

براش آرزوی موفقیت کن و خداحافظی 

خب احتمالا اومده جلو متوجه شده به درد هم نمیخورید و به درد دوستی میخورید فقط  ‌بازم دسش درد نک ...

نه خداییش من هیچ وقت با آدم بد وارد ارتباط نمیشم 

از اولم از همه شعوناتش خوشم اومد 

نه خداییش من هیچ وقت با آدم بد وارد ارتباط نمیشم  از اولم از همه شعوناتش خوشم اومد

خدا را شکر 

ولی مهم خوب بودنش نیست  مهم اینه طرف اون قضیه تمام شدست باید منطقی باشی 

خدا را شکر  ولی مهم خوب بودنش نیست  مهم اینه طرف اون قضیه تمام شدست باید منطقی باشی

الان براش آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالاه با هرکس ازدواج میکنی خوشبخت شی . 

ولی نکته اینجاست چجوری از دلم بیرونش کنم حالم با خودم خیلی بده ولی بروز نمیدم 

اونم مطمعنم دوسم داره اگر تماس گرفت فردا یا بعدها چی

الان براش آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالاه با هرکس ازدواج میکنی خوشبخت شی .  ولی نکته اینجاست ...

کار بسیار خوبی کردی 

گذر زمان. 

فقط زمان لازم داری شوهر سابقتو چطور فراموش کردی اینم فراموش میشه. 

حتما حکمتی بوده قسمت نبوده 

نه دیگه اگر اومد سمتت به راحتی باهاش ارتباط برقرار نکن

چون خودت آسیب میبینی.