2733
2734
عنوان

امشب پای جاریمو لگد کردم

162 بازدید | 6 پست

ولی کاش موهاشم میکشیدم

بی‌شعور عوضی مثل ملکه ها میشینه 

پدرم دراومد اینقد ظرف شستم ..خواهرشوهرم خسته بود واقعا ..بیشعور یه تکون به خودش نداد

منم به بهونه ی برداشتن چیزی رفتم محکم زدم توی پاش..

نمیدونم این چه سیاست مزخرفیه مادرشوهر و ...بقیه دارن چوب کرده توی آستینشون اینقد تحویلش میگیرن تازه به دوران رسیده رو

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
کاش توام بلند نمیشدی! یاد گذشته ی خودم افتادم

دیگه نمیشد..مادرشوهر و خواهرشوهرم همش سرپا بودن 

ولی دفعه دیگه منم میرم میشینم جفت اون

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیگه نمیشد..مادرشوهر و خواهرشوهرم همش سرپا بودن  ولی دفعه دیگه منم میرم میشینم جفت اون

دلت واسه مادر شوهری سوخته که واسه اون جاریت زبون نداره!!!!بیخیال دل نسوزون واسه این جماعت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

من چندین سال بود عین کوزت کار می‌کردم اون‌یکی ها می‌نشستند.

۱پیش یه دعوایی راه انداختم از اون به بعد رفت آمد نمیکردم دوماهه میرم که اونم دیگه دست به سیاه سفید نمیزنم.الان من میشینم بقیه کار میکنن

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
دلت واسه مادر شوهری سوخته که واسه اون جاریت زبون نداره!!!!بیخیال دل نسوزون واسه این جماعت

مادرشوهرم فک میکنی من نشورم عکس العملش چیه؟

هییییییچ...خودش میشوره..چون حفظ پیوند خونوادگی براش از همه چی مهمتره...خیلی تحویلش میگیره..نسبت به منم همینجوریه قهر میکنه دوباره خودش آشتی میکنه

دوس دارم خفش کنم

من چندین سال بود عین کوزت کار می‌کردم اون‌یکی ها می‌نشستند. ۱پیش یه دعوایی راه انداختم از اون به بع ...

نه توی خونواده شوهرم واقعا همه کار میکنن

بجز این عجوزه که فک میکنه همه نوکر خانه زاد اونن