2752
2734
عنوان

شستشوی گوش

45 بازدید | 7 پست

سلام

من ۱۵ سال پیش گوشم و شستشو دادم گوشم کیپ شده بود و بعدش شنواییم خیلی خوب شد.

حالا الان چندوقته احساس میکنم شنواییم کم شده صداهای با ولم پایین و خوب نمیشنوم و به نطرم باید برم گوشم و شستشو بدم... میشه تجربه ای دارید بگید؟ 

اگه برم بگم شنواییم کم شده و گویم و شستشو بدید انجام میدن؟ نکنه گوشم و معاینه کنه و بگه باید سمعک بزنی... چون بخواد معایته کنه استرس میگیدم و احتمالا بدتر جواب بدم ... من تو زندگی روزانه مشکلی ندارم ولی صداهای خبلی  پایین مثلا  مامانم خوابه خواهرم اروم صحبت میکنه حالت پچ پچ خوب نمیشنوم.. و احساس میکنم گوشم گرفته 

افرادی که برای شستشوی گوش رفاید به دکتر چی گفتید براتون شستشو داد

میگن شستشوی گوش شنوایی رو خراب میکنه منم میترسم برم

جدی؟ پس چه طور جرم گوش و بگیریم ؟ من یکم شنواییم اومده پایین به خاطر جرم هست ..با گوش پاک کن هم نمبتونم پاک کنم بدتر جرم میره داخل....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی؟ پس چه طور جرم گوش و بگیریم ؟ من یکم شنواییم اومده پایین به خاطر جرم هست ..با گوش پاک کن هم نمبت ...

گوش پاک کن ک داغون میکنه..من ی بار خواستم شستشو بدم بهم گفتن نکن شنواییت خراب میشه منم گفتم ول کن پس

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
گوش پاک کن ک داغون میکنه..من ی بار خواستم شستشو بدم بهم گفتن نکن شنواییت خراب میشه منم گفتم ول کن پس

دلیل اینکه میخواستی شستشو بدی جی بود؟ گوشت گرفته بود؟ الان چیکار میکنی چه طور جرم گوشت و میگیری؟ 

دلیل اینکه میخواستی شستشو بدی جی بود؟ گوشت گرفته بود؟ الان چیکار میکنی چه طور جرم گوشت و میگیری؟&nbs ...

چون شنواییم حس میکردم کم شده میخاسنم شستشو بدم بنظرم گوشمو جرم گرفته الان با این گیر مشکیا ک برا شنیون استفاده میکنن گوشمو پاک میکنم خیلی خوب تمیز میکنه

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃