2752
2734

دوستم بخاطر داداشش دسته چک گرفت الان حساباش مسدوده اقا به من زنگ زد ک کارتی داری ک ازشش استفاده نکنی تو رودربایستی گفتم اره اقا من مجبور کرد تو این گرما ساعت ۱۱ برم بانک هم رمزش براش عوض کنم هم شمارمه منو تو سیستم شماره داداش ثبت کرد. دلشوره دارم ی راه بزارین جلو پام ک یطوری ازش پسش بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پارسال تو کلاس یکی از همکلاسی ها اومده بود به چند نفر از ما میگفت میشه کارت بانکیتون و بدین من با شماره حساب شما از بانک وام بردارم گفتیم نه میگفت وا چه اشکالی داره چی میشه مگه. اصلا تو پرویی طرف من موندم.. توام بگو شوهرم اجازه نمیده اصلا برو بسوزون 

من دست پدرمه و واقعا نمیدونم چطور بگیرم ناراحت نشه خیلی حساسه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

خودش چرا کارت نداده 

پدرش 

مادرش 

خاله 

عمو

چرا اینقدر ساده لوح هستید فردا پس فردا یه کلاهبرداری انجام بده پای شما گیره نه اون اقا

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
بگو بهش نیاز دارم یا یه چیز خیلی ضروری بگو که میخوای بخری ... یا شوهر و بابات رو بگو (اگه سختگیرن ) ...

میدونست ازش استفاده نمی کردم . نمیدونم چرا پولش ب کارت خواهر یا مادرش نریخت . خودشم تو همون بانک حساب باز کرد ولی گفت ممکنه همین الان مسدود بشه

خودش چرا کارت نداده  پدرش  مادرش  خاله   عمو  چرا اینقدر ساده لوح ...

بخدا دختر خاله اش هم همراهش بود قبل ک من برم بانک کارت بهش بدم اون رفته بود .نمیدونم چرا از خودش نگرفت