2752
2734
عنوان

بنظرتون کدوم شخصیت واقعی منه؟

32 بازدید | 6 پست

اول :منی که از دوران نوجوانی افسردگی داشتم و بخاطر مشکلات ازدواجم تشدید هم شد و هیچوقت حوصله هیچ کس و هیچکاریو ندارم . انرژی و نشاط برای هیچ کاری ندارم

دومی:یه مدت تحت نظر روانپزشک بودم دنیام انقد قشنگ بود زندگیم پر از رنگ های قشنگ شد با عشق یه کاریو انجام میدم خستگی برام معنا نداشت خونه زندگیم برق میزد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم سالم و نرمال دومی هست دیگه. منم وقتی قرص می خوردم تازه میفهمیدم ادمای سالم چجوری فکر میکنن چه حس ...

خسته شدم از دنیای افسردگی .عمرم با افسردگی هدر رفت😭خونه و زندگیم نامرتب خودم عصبی و نامرتب.. چیکار کنم 😭

2731
ادم سالم و نرمال دومی هست دیگه. منم وقتی قرص می خوردم تازه میفهمیدم ادمای سالم چجوری فکر میکنن چه حس ...

منم احساس میکنم تازه زنده شدم نگاهم چقد به زندگی قشنگ شده بود. تازگیا رفتن پیش روانپزشک ولی اصلا اون حال سابق خوب بهم برنگشت

خسته شدم از دنیای افسردگی .عمرم با افسردگی هدر رفت😭خونه و زندگیم نامرتب خودم عصبی و نامرتب.. چیکار ...

منم همینم. اصلا انرژی ندارم کار خونه کنم و‌به خودم برسم. ده سال بیشتر هست گرفتارم. احساسم منجمد شده

هیچم   هیچ