2752
2734

فامیلای شوهرم از وقتی بچم دنیا امده دهنمو صاف کردن هروز هروز زنگ میزنن خونه این بیاییم حامله بودنی یکی زنگ نمیزد ببینه مردم یا زنده ب بهانه بچه پامیشن میان بیچارم کردن  شرایط رفتن ندارم ب خونشون چون بچم بد قلقه و هیچجا غیر خونمون واینمیسه  حداقل اونا که میان منم برم شرایط پیچوندم ندارم چون شهر غریبم و کسیو ندارم شوهرمم سرکاره و همه میدونن دائم خونه ایم ب عمه شوهرم مستقیم گفتم دوستدارم تا یسالگی بچم با همه قطع رابطه کنم چون ن میرم وقتیم مهمون میاد نمیتونم از پسش بربیام  از ساعت ۹ پسرمو شوهرم خوابیدن من کلی ظرفو لباس شستم تا الانکه امدم یکم استراحت کنم میبینم پیام دادن فردا عصر میاییم خونتون

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو انفولانزا گرفتم

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

وای ول کن تورو خدا حوصله داری.هم خودت هم بچه روانی میشی.بچه داری کم دردسر داری مهمون هم راه میدی؟زنگ زدن یک کلام بگو خونه ایم ولی نمیتونم ازتون پذیرایی کنم باشه برای وقت دیگه ای خودم دعوت میکنم.تموم شد و رفت.

بیچاره میشی انقد بچتو مریض کنن.بعدم بچه زیر یکسال نباید دورش شلوغ باشه

حالا سخت نگیر نمیتونی یه کمکی بیاری فردا کنارت باشه؟

کاش مشکلم یکی دو روز بود ۴ ماهه من همینم هروز هروز کمکی بیارم اخه

اومدن تحویل نگیر زیاد غذا خوب درست نکن یا کم درست کن مثلا بگو بچه نمیزاره 

دفعه پیش رک تو روی طرف گفتم دوستندارم رفت امد کنم باز پیام دادن بنظرت براشون مهمه

همین الان پیام بده بگو فردا برام مقدور نیست

انشالله بعدا بهتون خبر میدم تشریف بیارید

اومدن هم درو باز نکن گوشیتم سایلنت کن

حالا واقعا چرا باید هر روز پاشن بیان بالای سر زائو و بچه نوزاد؟

و خدا برای من کافیست.....

درکت میکنم

یه عمر تو خونه ی پدری همین بساط و داشتیم

الانم که ازدواج کردم پدر شوهر  مادر شوهرم مرتب میان

دریغ از یه تعارف

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
همین الان پیام بده بگو فردا برام مقدور نیست انشالله بعدا بهتون خبر میدم تشریف بیارید اومدن هم درو ...

دیگه کارم از زائو بودن گذشته ۴ ماهشه بچم ولی واقعا اذیتم کارای خونه بچه داری بیخوابی الان ی نگاه کردن تو اینه شده حسرت واسم واقعا دوستدارم گاها وقتایی که بچم خوابه واسه خودم وقت بزارم حالا امدن مهمون و رفتنش هیچ دردسرای بعدش بیشتره بچم بد خواب میشه پوستمو میکنه خونه زندگیمون بهم میریزه 

دیگه کارم از زائو بودن گذشته ۴ ماهشه بچم ولی واقعا اذیتم کارای خونه بچه داری بیخوابی الان ی نگاه کرد ...

خب حق داری

بچه کوچیک خیلی سخته

اقلا بیان کمک کنند یه بذار برداری، تمیزکاری چیزی

آخه هر روز میان بچه رو چک کنن شیرشو‌خورده یا نه؟ 

واقعا نمی فهمم اینجور آدمها رو

و خدا برای من کافیست.....