2733
2734

حتی خونوادم نه خونواده همسر نه همسایه زندگی به همین روال پیش بره میخوام،همه همین طورن یا من فقط اینجوریم؟آیا افسردگی گرفتم؟ولی حس میکنم خودمو از بین میبرم دست خودم نیست جایی نمیرم چون نمی خوام کسی بیاد خونم بچه دارم میترسم افسردگی بگیرن با این عادت گندم میخوام اجتماعی باشم ولی حوصله کسیو ندارم همینجوری ادامه بدم زندگیمو؟ از خودم بدم میاد،،،، 

تاپیک اخرم مخصوص حاجت داراست 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم اینجوریم مخصوصا اگه کسی بچه کوچیک داشته باشه و فضول باشه خیلی میترسم برای وسایل خونم حتی باخانوادمم اینجوریم اخه یه برادر و خوار دارم فضولن البته منم یه دختر دارم اما اون به وسایل کار نداره اما وقتی خانوادم میان یعنی میخوام سکته کنم 

برعکس من همه جا میرم همه هم میان خونه م عاشق رفت و امدم😍

خوش به حالت مثل مادرم در خونه برای همه باز بود چه دورانی بود کودکیم شاید بخاطر همین شیرین و یادماندنی بود برای من