2733
2734

واسه خودم مینویسم که سالها بعد شاید برحسب جبر روزگار، جهت تجدید خاطرات اینجا اومدم و این متنو خوندم وگرنه هیچ ارزش واعتبار مادی ومعنوی لین تاپیک نداره... بازم  یکسال گذشت و مثل ده سال اخیر روز تولدم دور از خونه و وطن بوده،  مثل سال قبل شبفتم و انگار لیدوکایین زدم چون نه ناراحت میشم از غربت و دوری و رفتن کسی ن خوشحال از اینکه بزرگتر و عاقل تر وپخته تر شدم.. برحسب تقدیر و جبر روزگار جلومیرم  ولی واسه پیشرفت و جلو رفتن جز نگاه پر محبت خدا و دعای پدرومادرم از کیلومترها دورتر پشتوانه ای نیست، خوشحالم نه ازاینکه یکسال از عمرمم کم شد بلکه اینکه سعی کردم باشرف زندگی کنم ولو با سختی، سعی کرذم حق الناس برگردنم نباشخ وتلاش کنم واسه بهتر شدن،   اینکه کی و. کجا اخرین سال و اخرین  ورق زندگی من باشه نمیدونم اما تلاش میکنم که انسان بهتری بشم... امسال توفیقات مادی و تحصیلی ب لطف خدا رقم خورد اما همیشه فکر میکردم تو29 سالگی خیلی جلوتر  وبهتر از الانم باشم  ولی بازم الحمدلله دائما ابدا... 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

من روزهای تولدم افسردگی می گیرم چون حس می کنم یک سال دیگه به سنم اًافه شد و هیچ کار خاصی نکردم

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تولدت مبارک 

چجوری درس بخونم پزشکی قبول بشم 🥲😂

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
تولدت مبارک

خ مممنونم

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

تولدت مبارک🥲... امیدوارم زندگی برای شما مفهومش موفقیت و شادی باشه..🌸

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤