2733
2734
عنوان

دقت کردین کلمه ده هشتادی فحشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 102 پست
عاقاااا برا چی خب همه فک میکردن من سن بالاام😑😂😂😂؟؟؟

طرز حرف زدنت 

تو الان باید مثلا طرفدار بی تی اس باشی 

خجالت بکش از عکس پروفایلت 😅😅

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،https://uupload.ir/view/08-mohammadreza_eshaghi_katooli_gcyp.mp3/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دهنشونو صاف میکنن بعد قدر ماهارو اون موقع میدونن😌😂

باورت نمیشه هفته پیش رفته بودم کلاس موسیقی یه دختر دهه نودی ۱۱_۱۲ ساله بود بعد داشت می‌گفت وای من عاشق استادم شدم ایشالا باهاش رل بزنم😐💔

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
2731
 طرز حرف زدنت  تو الان باید مثلا طرفدار بی تی اس باشی  خجالت بکش از عکس پروفایلت ...

دیگه مام این مدلیم یجوری هولم دادن سمت سختی های زندگی ک حس میکنم دهه شصتی ام😑😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
باورت نمیشه هفته پیش رفته بودم کلاس موسیقی یه دختر دهه نودی ۱۱_۱۲ ساله بود بعد داشت می‌گفت وای من عا ...

میگفتی دهنت بو شیر میده هنوز جوجه😭😂

شانس مایه همون موقع هم میگن دهه هشتادی ها الگوی بدی بودن😌😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
دیگه مام این مدلیم یجوری هولم دادن سمت سختی های زندگی ک حس میکنم دهه شصتی ام😑😂

لعنتی نو نوستالژی ترین ده هشتادی هستی که دیدم

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،https://uupload.ir/view/08-mohammadreza_eshaghi_katooli_gcyp.mp3/
خوبه که😂من اینقدر توسط اینو اون تو سایت حرف میخورم بخاطر سنم

خوبه پس من یه دهه هشتادیم که در پوشش دهه پنجایی ها نفوذ کردم تو سایت😎😂

چند سالته عزیزم؟

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
میگفتی دهنت بو شیر میده هنوز جوجه😭😂 شانس مایه همون موقع هم میگن دهه هشتادی ها الگوی بدی بودن😌😂

والا اونا مارو درس میدن

الگوی ما هستن

ده نودی هفت خط 

میگفتی دهنت بو شیر میده هنوز جوجه😭😂 شانس مایه همون موقع هم میگن دهه هشتادی ها الگوی بدی بودن😌😂

اون وقت منه دهه هفتادی با ۲۴ سال سن منتظر قسمت جدید باب اسفنجی با دوبله گلوری هستم🤣

ولی واقعا چی شد که بچه ها اینجوری شدن

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
درست میگی ولی بعضی از دهه هشتادیا ی جسارت غیر بالغانه دارن جایی جسارت خرج میدن ک نباید واقعا ...

منم مخالف این رفتارام و خوشم نمیاد اما یه دهه رو زیر سوال بردن خیلی مزخرفه

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
خوبه پس من یه دهه هشتادیم که در پوشش دهه پنجایی ها نفوذ کردم تو سایت😎😂 چند سالته عزیزم؟

😌😂😂هر وقت کم اوردیم تورو می‌فرستیم جلو چون بهت نمیخوره 🤧😂

دوماه دیگه میشم 18

از 15 تو سایتم 🤧😂اینقدر حرف میخورم اون سن که بودم

مامانم خبر داشت تو همچین سایتیم خانمای نی نی سایتی میگفتن مناسبت نیست🤧😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
منم مخالف این رفتارام و خوشم نمیاد اما یه دهه رو زیر سوال بردن خیلی مزخرفه

خوب و بد تو هر نسلی هست

والا صد سال دیگ نه ما هستیم نه اونا ک زیر سوال میبرن

بجای نفرت پراکنی بهتره زندگی کنیم

والا اونا مارو درس میدن الگوی ما هستن ده نودی هفت خط 

هعی خواهر دوربرمون کلی دهه نود هست

جرئت ندارم صحبت کنم باهاشون

ضایع میکنن کتلت میشی 🤧😂