2752
2734
عنوان

خسیسه بنظرتون شوهرم؟؟؟

109 بازدید | 11 پست

توعقدیم فلن یساله کل خرج و‌مخارجم با شوهرم بوده ازاول البته اول اصلا دوست نداشت که برام خرج کنه ولی خب بزور و پرویی‌میگرفتم‌دیگ رابطه کامل هم داریم مثلا اگ قرارباشه لباسی بخره لوازم ارایشی بخره خیلی بادمیکنه بعدش انقد عصبی میشه میفهمم از چهرش و بهونه میاره و دعوا راه میندازه...واسه همه چی ام‌ازاخر پولشو‌میده ها از فیلر لب ۴تومن بگیرررر تا رژ‌لب ۵۰۰تومن...ولی خب خیلی فشاری میشه🥲 بهشم میگم میگه بازارخرابه فلانه اگ بازار خوب باشه پول زیادداشته باشم بدم‌نمیاد که زنم همه چی‌بخره...ازونطرف بشدت مرد دلسوزززز و‌مهربونیه پرخاشگر نیست...خیلی ارومه...دلم به همیناش خوشه🥲🥲🥲 پدرمم خیلی پولداره حس میکنم توقع داره از بابام بگیرم....بابامم نمیذه بهم‌میگه ازدواج‌‌کردی دیگه‌تموم

چ ربطی داره 

بنظرم ک شما زیاده روی کردی 

تو عقدی سر خونه زندگیت ک نرفتی بابات میگه شوهرت بده 

اصلا تو عقد وظیفه نداره ک تمام کمال خرج شما رو بده 

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

من تو عقد همه خرجم با پدرم بود.البته همسرمم برام چیزی می‌گرفت ولی پدرم خودش هرچی میخواستم می‌گرفت.شما یکم شلوغ کاری میکنی تو خرج بنظرم فیلر و اینجور چیزا خب شاید بنده خدا نداره باید فکر آینده ام باشه خرج عروسی و خونه و هزارتا چیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته که خیلی روتین شده اینقدر خرج لوازم آرایش و کارهای زیبایی کردن،ولی هنوزم خیلی‌ها هستن که از اینجور خرجها نمیکنن.

درکش کن عزیز واقعا مخارج بالاست.هنوز نرفتی سر خونه زندگیت که بفهمی چقدر سخته همه چی

2731

بهرحال مردا خرج خونه باید بدن، فردا روزی باید خونشونو بزرگتر کنن، ماشینشونو بهتر کنن، تهش میبینی همش باهم نمیشه از یچیزایی باید بزنی تا ایندتو بسازی، وگرنه درجا میزنی فقط، بابات بنظرم یکم خسیسه ولی

بابات میخواسته فقط از سرش بازت کنه انگار😕

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چ ربطی داره  بنظرم ک شما زیاده روی کردی  تو عقدی سر خونه زندگیت ک نرفتی بابات میگه شوهرت ...

اخه خیلی واضح میگفت وظیفه من نیست بدم از بابات بگیر یا میگفت بابات واسه تک دخترش نمیخاد خونه بخره؟یا توقع مالی ازبابام داشت اولا...

درسته که خیلی روتین شده اینقدر خرج لوازم آرایش و کارهای زیبایی کردن،ولی هنوزم خیلی‌ها هستن که از این ...

اخه خیلی واضح میگفت وظیفه من نیست بدم از بابات بگیر یا میگفت بابات واسه تک دخترش نمیخاد خونه بخره؟یا توقع مالی ازبابام داشت اولا...

اخه خیلی واضح میگفت وظیفه من نیست بدم از بابات بگیر یا میگفت بابات واسه تک دخترش نمیخاد خونه بخره؟یا ...

خب راست گفته 

ولی ن اینکه براتون خونه بخره 

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
بابام بیش از اندازه گدا‌و‌خسیسه

البته منظور من این نیست که شوهرت هوا بخوره و بابات خرجتونو بده ها، خودت میفهمی چی میگم، وقتی بری خونه خودت ممکنه بابات کمکت کنه ولی یادت باشه به شوهرت نگو