2752
2734

۱۳خردادشروع میشه کسی پایست چله سوره الرحمان رو شروع کنیم؟

فلن فقط چندنفرجمع شدن برا چله به ۴۰نفرنیاز داریم

هروز باید برا حاجت روایی یکی از بچه های چله سوره الرحمان بخونیم وثوابشوهدیه کنیم به یکی از شهدا

من اسم شهدا رو میذارم هر کی خواست واسطه قرار بده 

علیرضا توسلی. مشهد

2. مهدی صابری. مشهد

۳. هادی ذوالفقاری. تهران

۴. محمد جمالی. کرمان.

5 ایمان خزاعی نژاد. جهرم

6. محرم ترک. تبریز

۷. محمد حسین مرادی. تهران

.8 اکبر شهریاری. تهران

۹. مهدی نوروزی. کرمانشاه

10. میثم مدواری. تهران

۱۱. محمود رضا بیضائی. تبریز

۱۲. محمد حسن(رسول)خلیلی. تهران

۱۳. علی پرورش

14. مصطفی شیخ الاسلامی کندلوس. چالوس

۱۵. حجت اصغری شریبانی. ورامین

16. مجید قربانخانی. تهران

17. مسعود عسگری. تهران .

18امیر سیاوشی. تهران

۱۹. عباس آسمیه. البرز

۲۰. علی یزدانی(امینی). اردبیل

۲۱. مرتضی کریمی. تهران

22. احمد اعطایی. تهران

23. حمید رضا اسداللهی. تهران

۲۴. حمید سیاهکلی. قزوین

۲۵. حامد کوچک زاده. گیلان

۲۶. حامد جوانی. تبریز

27. مصطفی صدرزاده. شهریار

۲۸. مصطفی موسوی. تهران

۲۹. حسن شاطری. سمنان

30. روح الله قربانی. تهران ۳۱

31. مهدی عزیزی. تهران

32.میثم نجفی. تهران

33. محمد حسن عطری. تهران

34. حاج رضا فرزانه. تهران

۳۵. احمد قاسمی کرانی. فارسان

.36 حمید طباطبایی مهر. تهران

۳۷. محمد رضا دهقان امیری. تهران

۳۸. جهاد مغنیه. لبنان

38. هادی جعفری. آمل۰

39. رضا اسماعیلی. مشهد

40. ستار اورنگ. تهران

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من هستم عزیزم. گروه داری؟

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2731

من هستم عزیزم. گروه داری؟

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)

باشه.ممنون