2752
2734
عنوان

سلام

47 بازدید | 6 پست

@mahya11khanum    

سلام عزیزم خوبی

اومدم دیدم تاپیکات کلا قفله واس همین تاپیک زدم

من همونیم که دیشب باهات حرف زدم 

ممنونم که راهنمایی ازت خواستمو راهنماییم کردی

منو شوهرم ۳ماه بود همش قهر و دعوا داشتبم

تا اینکه امشب زنگ زد گفت بریم خرید

بر عکس همیشه همش خودش میگفت اینو بردار اونو بردار

شامم برد بیرون 

بعدش اومدیم خونه و خیلی کیف کردیم

من همش تو دلم دعات میکردم..

البته میدونم حالا طول میکشه تا اونطور که میخام بشه

دعام کن🥲منم دعات میکنم

یه کاربری هست به اسم دختر پاییزی اونم رابطش خوبه و سیاست داره .ازش پرسیدم گفت نه من کاری نمیکنم..انقدر که دلش سیاه بود بدبخت بیچاره نگفت

ولی تو اونطور نبودی مطمئن باش خیرش به زندگیت برمیگرده

سلام عزیزم 

ببخش اگه تاپیکتو دیر دیدم الان آنلاین شدم 

فداتشم عزیزم خداروشکر ک حالتون خوبه و زندگیتون داره رنگ میگیره😍

بخدا خیلی خوشحال شدم واست هرکاری از دستم بیاد دریغ نمیکنم 

ممنونم بابت دعای قشنگت الهی هرچی عشق و روزی و برکت و حال خوبه سهم دل مهربونت بشه گلم❤️❤️

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
سلام عزیزم  ببخش اگه تاپیکتو دیر دیدم الان آنلاین شدم  فداتشم عزیزم خداروشکر ک حالتون خو ...

ممنونم عزیزم دست درد نکنه❤️

خیلی سوالا دارم

ولی روم نمیشه دوست ندارم رو مخی باشم🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم دست درد نکنه❤️ خیلی سوالا دارم ولی روم نمیشه دوست ندارم رو مخی باشم🤭

نه عزیزم راحت باش

هر سوالی داری من با جون و دل جواب میدم❤️

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2731
نه عزیزم راحت باش هر سوالی داری من با جون و دل جواب میدم❤️

سلتم محیا جون خوبی رابطه منو شوهرم واقن خیلی خوب شده خیلی عوض شده

دیشبم بردمون بیرون و خیلی گذشت..از ساعت ۶ تا ۱۰ ..

ولی چیکار کنم که مثلا هزینه های بزرگ بکنه

مثلا طلا بخره

ماشین طرفشویی بخره؟