2752
2734
عنوان

جوانه گندم

122 بازدید | 23 پست

برای چاقی صورت منظورمه

چه مدت خوردین؟!

بعد چند روز نتیجه گرفتین؟!

چجوری مصرف میکردین

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعد غذا با ماست پرچرب بخور عالیه 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2731

با ماست بخور بعد نهار و شام نتیجه میده 

منم دارم میخورم تازه شروع کردم 

ولی مزه افتضاحی داره

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨
با ماست بخور بعد نهار و شام نتیجه میده  منم دارم میخورم تازه شروع کردم  ولی مزه افتضاحی ...

یه ذره نمک بزن خوشمزه میشه تقریبا 😂باید با ولع بخوری خب نمیشه ک حال بد بشه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
با ماست بخور بعد نهار و شام نتیجه میده  منم دارم میخورم تازه شروع کردم  ولی مزه افتضاحی ...

اخه میگن با شیر و عسل صبح بخوری نصف لیوان قبل صبحونه صبحونه ک خوردی تصفشم بعده صبحونه

اخه الان یکی گف اصلا نتیجع نداره شما نتیجه دیدین میگین عالیه؟!

من یه مدته میخورم و خودم میبینم صورتم پر شده ...عضله ساز هم هست

من یه مدته میخورم و خودم میبینم صورتم پر شده ...عضله ساز هم هست

چجور مصرف میکنین کی صبح یا شب؟!

و اینو از عطاری میتونم بخرم اخه سفارشیا میگن عطاری خوب نیس

صورتت پر شده یا کلا بدنتم؟!

چجور مصرف میکنین کی صبح یا شب؟! و اینو از عطاری میتونم بخرم اخه سفارشیا میگن عطاری خوب نیس صورتت پ ...

بعد شام و ناهار دو قاشق ماست و یه قاشق جوانه ده دقیقه بعد غذا 

عطاری یکم کهنه س مزه ش بد میشه 

هم صورتم هم بدنم یکم پر و سفت شده  

بعد شام و ناهار دو قاشق ماست و یه قاشق جوانه ده دقیقه بعد غذا  عطاری یکم کهنه س مزه ش بد میشه& ...

ی قاشق جوانه اوووو پس ی بسته رو ک چن ماهه استفاده میکنی ک

ایتطور نیسته عزیزم کلا یدونشو همشو میریزن ی قاشق چیکار میکنه 

اخه میگن با شیر و عسل صبح بخوری نصف لیوان قبل صبحونه صبحونه ک خوردی تصفشم بعده صبحونه

ی قاشق جوانه اوووو پس ی بسته رو ک چن ماهه استفاده میکنی ک ایتطور نیسته عزیزم کلا یدونشو همشو میریزن ...

من اینطوری میخورم زدم نت همین بود از اینم نتیجه گرفتم

من اینطوری میخورم زدم نت همین بود از اینم نتیجه گرفتم

عه بعده چن مدته دیگ نتیجه گرفتی.؟

الان قشنگ صورتت پر شده تپله؟!

عه بعده چن مدته دیگ نتیجه گرفتی.؟ الان قشنگ صورتت پر شده تپله؟!

آره عزیزم بعد بیست روز کم کم شروع شد الان صورتم پر شده ولی بازم میخورم