2733
2734

۵ سال ازش بزرگترم ...به شدت خوشگله ..قد بلنده .. هیکلش عالیه .. پوستش صاف و براق .. دماغش انگار عملیه .. موهاش پر پشت و خوش رنگ ‌‌ .. پوستش سفید

اجتماعیه .. هر کی مارو میبینه فکر میکنه اون بزرگتره ..

حالا من پوستم سبزه .. قد کوتاه .. هیکل مزخرف .. پوستم پر لک و جوشه .. دماغم قوز داره . مو اصلا ندارم همش میریزه 

.. بین همه اون محبوبه هر جا میریم خواستگاریش میکنن ‌‌. هیچکی  نگامم نمیکنه ...  

انگار وجود ندارم .. بدم میاد از قیافم از همه چی 

کاش جاش بودم .. 

چرا باید اینقدر تفاوت باشه بینمون .. اصلا وقتی کنارشم اعتماددبه نفس ندارم .. حسودیم میشه بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتما یکیتون شبیه پدر یکی مادر شدین

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

حسودی نکن اون از گوشت خون خودته به جای حسودی کردن به خواهرت

به خودت برس به پوستت برو دکتر

باشگاه برو بدنت خوب بشه

موهاتو شامپو بخر بزن نریزه

اگه بدنت خوب باشه قد زیاد تو چشم نمیشه

اگه میگی نه اینا خرج میخواد خب برو سرکار به جای حسودی کردن و خود خوری کردن سعی کن خودتو بالا بکشی خواهرت بخاطر تو نمیتونه خودشو زشت کنه که

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

بازمن خواهرم ازبچگی خواستگار داشت تاالان که دوتا بچه داره خواستگاراشم درحدی بودن مولتی میلیارد جذاب جالبه التماسش میکردن واما من هیچکی نمیاد سمتم😂خیلی گریه میکنم  خیلی

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
اشکال نداره خواهرت غریبه نیس باید افتخارم بکنی خواهرت انقد خوشگله  منم خواهر بزرگترم از خودم خ ...

معمولا وقتی خواهر بزرگ تر زیبا باشه حس بد کمتری میگیره کوچیکه 

اما برعکسش متاسفانه اذیت میشه 

چون حتی پدر مادرا هم ناخوآگاه به بچه زیباتر توجه بیشتری میکنن

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

اونی که قراره بیاد میاد به این چیزا نیس🥰

منم از نظر خودم زشتم ولی اخیرا که بیرون میرم میبینم چقد خواستگار سمج پیدا میکنم😅 

چن مورد خواهر مثل تو دیدم که ازدواجشون ربطی به این چیزا نداشته

اون اعتماد به نفس داره

اما تو نه

همنیکه اینجوری راجب خودت حرف میزنی یعنی اعتماد به نفس نداری

خداروشکر توی دوره ای هستیم که ظاهر و خیلی راحت میشه تغییر داد

با باشگاه و رژیم و تغذیه ی خوب هیکلت رو ٫روی فرم بیارم٫خیلی از سلبریتی های جذاب و معروف قد کوتاهن ولی هیکل روی فرمی دارن

دماغ که دیگه عمل میشه!

پوستم یه روتین پوستی خوب داشته باشی درست میشه نشد برو دکتر پوست ازمایش بده ببین واسه چی پوستت اینجوریه مشکل داخلی باشه قرص میده حل میشه

رنگ پوستتم ملت میرن سولار پول میدن

ریزش موهم باز باید واسش ازمایش بدی ٫روتین داشته باشی برای موهات 

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
درسته .. ولی خودم بدم میاد از خودم خواهرم شاید تا الان نزدیک به ۱۰ نفر خواستگاریش کردن ..

شاید خیلی ها به حرفم واکنش نشون بدن 

اما شاید اگه ارتباطتو کمتر کنی با خواهرت ، برای خودت بهتر باشه 

روی خودت و عزت نفست تمرکز کن

همیشه هم راه برای بهتر کردن ظاهر هست 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜