2733
2734
عنوان

اینا نشونه دوست داشتنه؟

161 بازدید | 18 پست

شوهرم وقتی سرکاره جواب هیچکس رو نمیده 

ولی جواب منو میده 

یا چون شهر دیگه کار میکنه روزایی ک نیست 

حداقل روزی 6ساعت با من تلفنی حرف میزنه 

2ساعت صبح 2ساعت عصر 2ساعت شب

بقیه در حد 1دقیقه اونم میگه کار دارم قطع میکنه 

منو پین کرده تو همه پیام رسانا... کلی پیام سین نکرده داره ولی پیام‌های منو میخونه و تک تک جواب میده حتی اگه 100تا پیام باشه 

من بداخلاقم و بارها شده از خانواده ش و خودش بد گفتم گوشیو قطع کردم ولی اون باز زنگ زده 

من قطع کردم هی اون زنگ زده

عکس من بک گراند گوشیشه

و همیشه کُلی پیام عاشقانه میده 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

نه گلم تا خودشو جلوت پر پر نکرده باور نکنیاااااا

خب معلومه دوست داره دیگه

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه گلم تا خودشو جلوت پر پر نکرده باور نکنیاااااا خب معلومه دوست داره دیگه

خوب گفتی 😂 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
نه گلم تا خودشو جلوت پر پر نکرده باور نکنیاااااا خب معلومه دوست داره دیگه

😂😂😂

از امروز تصمیم گرفتم خوبیاشو بنویسم 

اینقد بد گفتم ازش دیگه داشتم متنفر میشدم

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
این قسمت قورباقه ها پرواز میکنند

امیدوارم برات اتفاق بیفته ک دور از ذهن ندونی😁

اولشه عادیه بعد چند سال نرمال میشه

بعد چن سال؟