2752
2734

موضوع اینکه چندسال پیش من کل طلاهامو دادم ایشون هم ماشین فروخت یه خونه ۵۰متری خریدیم .گفتم منم طلا دادم نصفشو به نام من بزن گفت قولنامه ای نمیشه درحالی که میشد خوب طلا مال من بود الان میگه ازکجا آوردی  فرقی نداره .حالا میگم هوب برن چی میشه میگه تو میخوای یه کاری بکنی بری یا نمیدونم طلاق بگیری بامنو بیرون کنی درحالی که من همچین قصدی ندارم اصلا  حق با منه یا ایشون؟

داره تاپیکو میخونه

نظرخاصی ندارم😌

خواهر بنده هم دقیقا مثل شما بودن ولی شوهرش بدون اینکه خواهرم چیزی بگه نصفشو بنام خواهرم زدن

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همینقدر که شما اینقدر به ایشون اعتماد داشتی که داشته هاتو گذاشتی وسط تا خونه ای خریداری بشه، خوبه که ایشون هم به شما اعتماد داشته باشه و اندازه ی طلاها تون، سهمی از خونه به نام تون بشه. 

البته که اگر یک زن خدایی نکرده از شوهرش و زندگی اش یه روزی خسته بشه، خونه چه به نامش باشه و چه نباشه، میزاره میره. پس این نگرانی ها بیخودیه. 

ولی نهایتاً در مسائل مختلف زندگی، باید بر اساس عشق و اعتماد و توافق و تفاهم و درک، پیش رفت. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
طلا حق قانونی و شرعی خودتون بود که لطف کردین و برای خونه دادین..  ولی سر این‌چیزا نجنگید...اگه ...

بحث جنگ نیست 

تا کاری میشه حرفی میشه میگه ناراحتی برو خوب من حقی ندارم

نظرخاصی ندارم😌

داداش من با  اینکه خودش برا خانمش طلا خریده بود ولی وقتی فروخت زمین خرید زمین و به اسم زنداداشم کرد گفت طلا برا خانمم خریدم پس مال خودش بوده میتونست نفروشه والا زنداداشم  نه طلاق گرفته نه از خونه بیرون کرده داداشم و این حرفا چیه 

اول اینکه تبریک میگم خونه خریدید خودش توی این شرایط مملکت یه شانسه    بعدم اینکه خب اگر طوری بشه که هردو راضی باشید مسلما بهتره

برای کساییکه خونه ندارن دعا کنید خونه دار بشن👧🏻

اول اینکه تبریک میگم خونه خریدید خودش توی این شرایط مملکت یه شانسه    بعدم اینکه خب اگر طو ...

مرسی عزیزم‌ ۴ساله خریدم  ۵۰متره پایین شهر ولی بازم خداروشکر یه سقفی هست

انشاالله همه خونه داربشن 🙏

نظرخاصی ندارم😌