2733
2734

خانوما من باردارم رفتم تو 6هفته، آزمایش تیتر بتا دادم رو 11000اومده اما تو سونو واژینال هم هیییییچی ندید البته هفته پنجم سونو واژینال دادم و گف چار روز دیگ بیا ک میشه فردا عصر بهم گفت یا دوقلو بوده یکیش ازبین رفته یا خارج رحمیه ک بتات اینهمه بالاست و نامنظم بالا رفته 

قبل سونو واژینال لکه بینی داشتم اما کم بود و قهوه ای رنگ ،بعد سونو صبحش خونریزی خفیف کردم و بعد مداااام لکه بینی قرمز رنگ دارم 

همشم استراحت میکنم اما قط نمیشه 😭😭

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺

حالم خیلی بده رفتم اورژانس گفتن تا خونریزیت و لکه بینی تا حدی ک پد عوض کنی نرسیده نیا 

من چ غلطی کنم بخدا دیگ دلم میخواد بمیرم 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

لکه بینی اوایل بارداری طبیعی هست،من تا سه ماهگی لکه بینی داشتم و شیاف پروژسترون استفاده میکردم.

اگر هم خارج رحمی و ...باشه که سقط میشه.

به امیدخدا بارداری و زایمان راحت و درکمال سلامت داشته باشی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم خونریزی که طبیعیه بعد از سونو واژینال ولی بارداری خارج از رحم خیلی خطرناکه.نکران سلامتیه خودت ...

خب میگن درد خارج رحمی خیلی شدیده

من درد شدیدی ندارم 🥺

عزیزم عدد بتات با هفته بارداریت یکیه،چرا بیخودی نگرانی آخه..از من میشنوی فعلا سونو‌واژینال نرو،بذار۸ هفته کامل کن بعد برو

فعلا پله بالا پایین نکن،رابطه نداشته باش،توالت فرنگی استفاده کن،نشاسته بخور

انشالا که نی نی صحیح و سالم به دنیا میاد

آروم‌باش گلم هرچی خیر و صلاح تو باشه برات اتفاق میفته استرس و انرژی منفی حالتو بدتر میکنه شرایط رو هم مطمئنن بدتر میکنه الان اینجا هم کسی دکتر نیست دقیق بهت بگه چی شده ختی اگه کسی تجربه ی هم داشته باشه و بهت بگه بازم این چیزا برای هر هانم بارداری فرق داره پس توکل کن به خدا و به قلبت ارامش بده عزیز دلم

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
لکه بینی اوایل بارداری طبیعی هست،من تا سه ماهگی لکه بینی داشتم و شیاف پروژسترون استفاده میکردم. اگر ...

لکه قرمز رنگ ؟دکتر میگ تا قلب تشکیل نشه نمیتونم بدم 

من حالم خیلی بده بخدا از لحاظ روحی

آروم‌باش گلم هرچی خیر و صلاح تو باشه برات اتفاق میفته استرس و انرژی منفی حالتو بدتر میکنه شرایط رو ه ...

میترسم خارج رحمی باشه و دیر متوجه بشم مجبور بشم بستری بشم 

آروم‌باش گلم هرچی خیر و صلاح تو باشه برات اتفاق میفته استرس و انرژی منفی حالتو بدتر میکنه شرایط رو ه ...

بخدا میخوام اروم باشم نمیشه هربار میرم دستشویی میبینم چند قطره خون میریزه پایین میخوام فقط زار بزنم 😭

لکه قرمز رنگ ؟دکتر میگ تا قلب تشکیل نشه نمیتونم بدم  من حالم خیلی بده بخدا از لحاظ روحی

نگران نباش و توکل کن به خدا.

اره الان زوده برای شیاف،اگه قلب تشکیل نشه یا هرمورد دیگه ای، بدن بطور غریزی باید جنین رو دفع کنه،شیاف مانع از این پروسه طبیعی بدن میشه .

از الان به خودت استرس نده،اگه اینجوری خودتو عذاب بدی و فکر و خیال کنی تا ۹ ماه چطور میخوای دوام بیاری؟

بسپر به خداوند،خودش حواسش بهت هست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706