2752
2734

بخاطر پولم باهام بود و الکی بود دوست داشتنش 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اون باید عاشق میبودو من معشوق

زیادی دوسش داشتم

اون شد معشوق

دلشو زد اونهمه خوبی

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
2731

من ولش کردم یک سال تمام همه جوره باهاش بودم بارها مچشو گرفتم ولی باز بخشیدمش ادا مطلوما ک دوست دارم کاری نکردم بهونه های چرت واس خیانتش اورد و اخری دیگ ماه پیش تولد گرفتم براش ک نگه فلانی یه سال منو تیع زد و تولد من ک شد فرار کزد فق واس تولدش دندون رو جیگر گذاشتم تولد گرفتم براشو بهونشم جدر سد و خدافظی کردم از شدت دلتمگی مردم این سی روز حالم خیلی بد بود دیشب گفت بیا ببینمت البته ی هفته گفت دیششب رفتم دیدمش بدتر دلتنگ شدم ای خداااشانس منو

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
🫂🫂🫂🫂پیش روانشناس برو بنظرم

چرا عشقم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
حرف بزنی راهکار بده که چیکار گنی و اینا

هعی خواهر انقد درد کسیدم ک این ی ور قضیه هم نیست

میفهمم 🥺🫂قوی بمون

قلبی تو

من رفتم 

یه آدم نارسیست که همش سعی می‌کرد من و مقصر جلوه بده و  و یه سری چیزا مث چت کردن با دخترا و دوس دخترای سابقش براش عادی بود البته فقط برای خودش 

خودخواه و کنترل گر