2733
2734
عنوان

از دست این گربه چی کار کنم

242 بازدید | 33 پست

صبح بیدار شدیم من و دخترم دیدم اومده پشت در واحدمون میو میو می‌کنه دخترم زور کرد مامان براش غذا ببریم منم براش شیر ریختم ببرم تو پارکینگ بخوره، اصلا در رو باز کردم میخواست بیاد تو خونه به زور بردم تا پارکینگ شیر رو براش گذاشتم اومدیم بالا، حالا شب شوهرم ریموت زد بیاد تو خونه دخترم میخواست بره پیش باباش در رو باز کرد جیغ کشید ترسید دوباره گربه پشت در بود کلا رنگ بچه پریده بود کلی گریه کرد، از سر شب چند بار در رو باز کردیم میبینیم بازم پشت دره

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک اخرم مخصوص حاجت داراست

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2731
الهیییی دورش بگردم بچه رو اینقد خونگرمه😍😍😍

آخه چون به زور میخواد بیاد تو استرس گرفته الان میترسه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .