2752
2734
عنوان

فروپاشی ذهنی😭

140 بازدید | 21 پست

بچه ها از اون موقع که رفتم دانشگاه دست به هرکاری زدم شکست خوردم، بعد کار فعلیم که خیلی هم براس تلاش کردم انتظاراتمو برآورده نکرد و باتوجه به زحمتی که داره واقعا ارزشی نداره ادامه دادنش از طرفی هم چون خیلی زجر کشیدم پاش دلم نمیاد ولش کنم، حالا الان میخوام یه کار جدید شروع کنم خیلی میترسم اینم عین کارهای قبلیم خراب بشه و جرات و انرژی شروعشو ندارم چون ازبس شکست خوردم دستم سرد شده

اولین بار استخاره گرفتم آیه ۳۱ سوره یوسف اومد 😭موندم چه خاکی بریزم سرم یک هفتس خودمو خونه حبس کردم تنهایی شبانه روزی دارم فکر میکنم موهام تمام سفید شده😭😭چیکار کنم دارم نابود میشم 

نمیتونم هم بشینم کاری نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بشین یه جدول سود و زیان طراحی کن

ببین شروع این کار چه محاسنی داره،  چه ضررهایی ممکنه برسونه.

اینکه توی کار قبلی چه عاملی بود که باعث شد سرد بشی، آیا ممکنه این کار جدید هم همون عوامل رو داشته باشه

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
2731

از من میشنوی شما ورزش کردن رو شروع کن گره از همه کارات باز میکنه. مثلا هرروز ۲ ساعت پیاده روی کن ( ساعتش بسته به انرژیت) یا باشگاه برو. 

یه سری کارها هستن اگر اولویت اول باشن بقیه تصمیات و کارا رو راحت میکنن مثه ورزش کردن که واسه خیلی ها اولویت اخرم نیست

اول باید آرامشت حفظ کنی  با گارد گرفتن و آه و ناله  چیزی درست نمی شه !

من الان ۷ ساله باخودم درگیرم😭😭از دوران دانشجویی تدریس میکردم ،بعدش کارمند بودم ، بعدش آنلاین شاپ روسری بعدش دوباره برگشتم به تدریس همراه با کار تو یه شرکت بعدش کار مجازی و الان فکر آنلاین شاپم ...دیگه کم آوردم ، تو همه اینا فقط ضرر کردم و خودمو عذاب دادم...خسته شدم ازبس خودمو کشتم و آخرشم اونی نشد که باید بشه😭😭خیلی خستم 

بشین یه جدول سود و زیان طراحی کن ببین شروع این کار چه محاسنی داره،  چه ضررهایی ممکنه برسونه. ...

ببین کار فعلیم نقاط ضعف زیاد داره اما باخودم میگم نکنه زود جا زدم نکنه بیشتر تلاش کنم بشه ، ولی نکته ای که هست از اول شغل فعلیم تاهمین الان همش تلاش پشت تلاش و نتیجه نداد و از همه مهم تر این کاره خیلی سخته شبانه روز تو عذابی شبانه روز آسایش آرامش نداری ....خلاصه میبینم اون پول ناچیزی که درمیاد به دردسرش نمی ارزه

کار فعلیمو پارسال شروع کردنی باخودم میگفتم خیلی عالیه ببین چقدر آدما پولدار شدن از این کار....در حالی که این داستان ظاهرش بود وقتی واردش شدم داستان فرق میکرد

واین کار جدیدی که تو فکرشم چون تجربه ای در بطنِ کار ندارم و نمیدونم توش چخبره میترسم

از من میشنوی شما ورزش کردن رو شروع کن گره از همه کارات باز میکنه. مثلا هرروز ۲ ساعت پیاده روی کن ( س ...

جدی🥲

آخه انقدر درگیرم تو خودم نه جایی میرم نه کسی میاد خونمون ، تک و تنها یه گوشه خونه افتادم اما توسرم جنگه جنگ😭

جدی🥲 آخه انقدر درگیرم تو خودم نه جایی میرم نه کسی میاد خونمون ، تک و تنها یه گوشه خونه افتادم اما ...

جدی جدی میگم، من تا مرز اینکه روزانه سه ورق قرص میخوردم رسیده بودم ورزش برم گردوند الان خیلی حالم خوبه

جدی🥲 آخه انقدر درگیرم تو خودم نه جایی میرم نه کسی میاد خونمون ، تک و تنها یه گوشه خونه افتادم اما ...

از نظر اعتقادی در چه حدی ؟

برای رهایی از ترس هات

با خدا ارتباط بگیر 

و برنامه ریزی کن 

تا از پس مشکلاتت بر بیای

جدی جدی میگم، من تا مرز اینکه روزانه سه ورق قرص میخوردم رسیده بودم ورزش برم گردوند الان خیلی حالم خو ...

توکل بخدا☹️ولی تصمیمم خیلی حساسه این دفعه زمین بخورم دیگه نمیتونم از جام پاشم😭

از نظر اعتقادی در چه حدی ؟ برای رهایی از ترس هات با خدا ارتباط بگیر  و برنامه ریزی کن& ...

عزیزم اعتقادم رو هزاره 

ببین من از همون دوران دانشگاه نماز شب و‌‌.میخوندم خیلی از خدا درخواست کمک میکردم اما نمیشد که نمیشد 

الانم دیگه نمیگم به خدا

البته گه گداری میگما

ولی گره ای باز نمیشه

2706