2733
2734

تو هر عکسی یه رنگه بعضی جاها حتی رنگ چشماش باهم فرق داره اصلا کاملا مشخصه لنز میزاره

خیلی خوشگله با خوشگلیش کاری ندارم ولی چشماش لنزه😐

اساتید تایید میکنید؟😂

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔

نه بابا چشم خودشه

به این چشما میگن هفت رنگ

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب؟؟ 

خودش میگه لنز نیس😐

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔

من از بلاگرا فقط صدف بیوتی و شیما کاتوزیان میشناسم😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

خب بنده خدا چشماش تیله ای با هر لباس یا تو هر نوری یه رنگ میشه 😐 چشم تیله ای ندید تا حالا؟؟عکسای بچگیش هست چشماش رنگیه رنگیه 

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

خواهر گلم میشه بیایی کانال ایتام تازه زدم نیاز به حمایت و دیده شدن دارم اکسسوری و ساعت دارم شاید به کارت نیاد ولی بودنت برای من خیلی خوشحال کنندس🧡🩷🤍

https://eitaa.com/anil_shoppx_x

نه بابا چشم خودشه به این چشما میگن هفت رنگ

نه چشمای هفت رنگ اینجوری نمیشن