2752
2734
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم؟؟؟

131 بازدید | 7 پست

شوهرم میگه ارثت بگیر از مادر برادرت چون میدونه برادرم بده و آدم خوبی نیست واینا بهونه کرده که ممکنه با سند ها و قولنامه ها که دست برادرت هست سهمت بالا بکشه ارثت بگیر بزاز تو بانک ماهی ۲۰ میلیون میگیری سود و راحت میشیم چون نمیره سر کار و تنبله و همش بهونه میاره  میگم نمیگیرم میگه تو منو تو نامزدی گول زدی گفتی ارث میگیری درصورتی که من گفتم میمیگبرم بعدها اما نگفتم نرو سرکار و تنبل باش بخاطر مواردی دوست نداره بزه تو کار دولتی اما هموم کار آزاد هم نمیره و بهونه میاره که فلان کار بده نه باید صبر کنم تا فلانی برای کاشی کاری زنگم بزنه بازار خوب نیست الان امشب رفتیم خونه باباش گفت اینجا غذا نخوریم بریم خونه اومدیم خونه گفت ماکارانی درست،کن گفتم ۵ ماهه من دارم هزینه ها خونه میدم بت پول من ک ماکارانی ها که من گرفتم درسته کنم خب برو بخر خودت پول سیگار و قهوه رو که داری برای خودت پول ماکارانی نداری الان ول کرد و رفت و گفت بهم زنگ نزن۲ ساله ازدواج کردیم و خستم خجالت زده ام پیش همه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731