2752
2734
عنوان

ناامیدی و مشکلات

34 بازدید | 3 پست

دوستای عزیز من تازه اومدم چندتا تاپیک دیدم که عزیزان ناامید نگران و مایوس بودن

خواستم تجربه خودمو بگم بهتون شماهم تجربه تون بگید💖

من مدت زیادی درگیر افسردگی بودم مشکلات زیاد و وحشتناکی داشتم که همه رو تنهایی به دوش کشیدم 💔

ولی کسی همیشه هوامو داشت و داره خیلی مواقع فراموشش میکنم مثل همه آدما ولی بازم نتیجه دعاهای کرده و نکرده خودمو میبینم ✨️💖

سعی کنید از افکار منفی دور بشید وقتی به سراغتون اومد دستتون بزارید رو قلبتون و با عبادت یا مدیتیشن خودتون آروم کنید بعد دعا کنید که صلاحتون به نحوی که خدا میخواد پیش بیاد و مطمئن باشید برنامه ریزی خدا هیچ نقصی نداره🤩 اینو یادتون باشه خیلی وقتا با برنامه شما پیش نمیره ولی تهش راضی میشید. فقط مطمئن باشید که حل میشه و اگه نشه هم جور دیگه جبران میشه 😃

بخدا به چشم کلید ارزوهاتون نگاه نکنید مثلا من به چشم یه رفیق خیلی ناب میبینم که همیشه روش حساب میکنم😇

می‌بینید برخی وقتا تو دلتون الهام میشه به انجام کاری یا عدم انجامش اینا رو جدی بگیرید و از شهود خودتون پیروی کنید🥰

همیشه شاکر باشید به داشته هاتون و چیزایی که قراره داشته باشید😍

اینو بدونید که میتونید با نورالهی آرامش عمیق رو تجربه کنید✨️💖

مرسی عزیزم از تاپیکت

توی تاپیکی که زده بودم هم نظر دادی خیلی نظرت آرومم کرد

حالا که دیدم خودت هم دوران سختی و نگرانی و افسردگی گذروندی دلم قرص تر شد که کسی که خودش سختی دیده و پشت سر گذاشته برام نظر گذاشته بوده پس چیزی که میگه درسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731