2733
2734

من از ختم ۱۰۰حمد برای حضرت ام البنبن نتیجه دیدم

چله حق شناس معرکس خیلی مجربه همچنین اگر کنارش استعفارم کنی ک نور علی نورع

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چله زیارت عاشورای حق شناس.چله زیارت عاشورای نوید صفری.چله زیارت عاشورای عادی.چله زیارت عاشورای چهل شهید

۵۱۱۰ذکر یاخالق بدون‌حرف زدن یا خوردن چیزی

هرروز خوندن صدتا توحید بدون‌حرف زدن یاخوردن چیزی تا هفت روز

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
من از ختم ۱۰۰حمد برای حضرت ام البنبن نتیجه دیدم چله حق شناس معرکس خیلی مجربه همچنین اگر کنارش استعف ...

سلام نائب برا‌چله حق شناس سراغ نداری؟

عزیزم تو یه روزم میشه خوندش؟

۱۰۰حمد اره 

تو کمتر یه ربع ممکنه تمام کنی 

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
سلام نائب برا‌چله حق شناس سراغ نداری؟

برای دوران پریودی یا کلن؟؟

توی کانال ایت الله حق شناس تو تلگرام بزنیداونجا فک کنم داره

برای دوران پریودی یا کلن؟؟ توی کانال ایت الله حق شناس تو تلگرام بزنیداونجا فک کنم داره

کلی میخوام.

چون حق شناسومیگن نبایدگناه کنی وهمین خیلی سختش کرده🥲

کلی میخوام. چون حق شناسومیگن نبایدگناه کنی وهمین خیلی سختش کرده🥲

ببین خودت انجام بده خیلی بهتره چون تلاش میکنی گناه نکنی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
یکم بیشتر میگی عزیزم  زمان خاصی داره؟

نه عزیزم زمان خاصی نداره فقط چهل روز پشت سرهم به نیت حاجتت زیارت عاشورا میخونی من با یک سلام و لعن خوندم و امید داشتم به حاجت گرفتنم و واقعا سه بار معجزه کرد برام