2752
2734
عنوان

دعوا سر مهریه

122 بازدید | 9 پست

با ینفر تو. رابطم قبلا جدا شده تو عقد 

امشب بحث یهو کشید سمت اون خانمه 

گفت آره تو هم مث همونی منتظری بیام بگیرمت مهریت بگیری 

گفت بهم رسیدیم خواستیم طلاق بگیریم مهریت رو میگیری گفتم بستگی داره مثلا او خیانت کنه من همه زندگیم بزارم بعدم 😐😟 برم چه توقعی واقعا 

من اگ دنبال مهریه بودم الان ده تا عقد کرده بودم طلاق هم گرفته بود مهریمم گرفته بودم 😞واقعا چرا برا من اینجوری میشه من بد هیچکسو نمیخوام کار هم به هیچکس ندارم خودمم نمیخوام به هیچکس هیچ وقت قالب کنم هر کی به من رسید عقده هاش سرم خالی کرد کاشکه بمیرم 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کات کن باهاش چون قراره سر هرچی تو رو با اون مقایسه کنه پس فردا بهش بگی بالا چشمت ابرو میگه اره نگا دنبال بهانه ای مث اون طلاق بگیری مهریه بگیری 

قشنگم امضام دیدی برای خونه دارشدنم صلوات بفرست بگوبهم حمد بخونم برات قربونت بشم❤️🫂
2731
کات کن باهاش چون قراره سر هرچی تو رو با اون مقایسه کنه پس فردا بهش بگی بالا چشمت ابرو میگه اره نگا د ...

کاش از این عرضه ها هم داشتم خودش میگ هیشکی جز تو با این اخلاق من نمیسازه بعد اینجوری بهم میگه 

بعضی زنها آبرو و شرف بقیه رو هم بردن

بجون خودش من درسته دنبال آرامشم و پول 

دنبال پول هستم چون نداشتم هیچ وقت 

ولی دوست دارم برا پولم تلاش کرده باشم خودم بدستش بیارم من اگ خدایی نکرده روزی بخوام جدا بشم فقط وسایل هام با خودم میبرم چون هیچ وقت طمع نداشتم رو مال هیچکس