2752
2734
عنوان

مشکلم با لمس بدنم چیه🥲

218 بازدید | 5 پست

خواهشا اگه میخواین بگین تازه عضو شدی و اینا از تاپیکم خارج شین تجربه ی خوبی ندارم بخاطر چندتا سوال اومدم💗

من تازه با نامزدم عقد کردم و خیلیم دوسش دارم الان که شروع کرده حرفای راحت میزنه یا اوندفه موقع بغل کردن سینمو یه ذره لمس کرد بعدش که میرم خونه چنان حس بدی میگیرم انگار که دنیا پوچ میشه بعدشم باهاش دعوا میکنم، تجربه ی تجاوز هم ندارم که بگم ریشه ی این حسم ازونجا میاد البته تجربه تعرض داشتم متاسفانه🥲و اینکه رابطمم با پدرم بد بود بابام خیلی بد با دختر رفتار میکرد اصلا توجه به کنار خیلی توهین میکرد بهم و دوست داشت تحقیرم کنه

خودم نمیدونم این چه حسیه یکم که میگذره حس خیلی بدی بهم دست میده درحدی که اعصابم خورد میشه نمیدونم دارم چیکار میکنم با زندگیم اصلا آخه تهش که چی 

متاسفانه عادیه

توی جامعه ما هر لمسی جنسی محسوب میشه و لمس عاطفی کمه

و والدین هم جلوی بچه تماس جسمی ندارن

بعد یهو انتظار میره اون بچه ازدواج که کزد آماده رابطه باشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شاید اطرافیانت ناخودآگاه یا حتی خودآگاه بهت فهموندن لمس و رابطه کار بدیه که این حس و داری 

چون خیلی از ما دخترای ایرانی این حس و تجربه میکنیم

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731