2733
2734

یه بار ارباب رجوع امد تو اتاق مون داشت  غذا میخورد ارباب رجوع اومد دید غذا میخوره ازم سوال پرسید انقدر ناراحت شد چشماش تنگ کرد صداش بلند ....من چیزی نگفتم پیش ارباب رجوع ... با صدا بلندو با تندی زیاد پیش ارباب رجوع گفت اخه چرا شما باید جواب میداد کارامون شبیه همه....یا همیشه میگه سابقه ت کمه دیر اومدی سرکار خودش با سهمیه اومده من با ازمون...اکثر اوقات مرخصی های طولانی میگره میره سفر بعد برمیگرده انگار طلبکار....ما مدارک ارباب رجوع تو زونکن میریزیم بعضی اوقات که می ببینم با من بد رفتاری میکنم زونکن  بگیریم بزنم تو کله اش😄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
جالبه توی اداره هم غذا میخورن هم وقت نماز دارن. مگه چندساعت هستن؟ نمیشه بمونه واسه خونه؟

ادمای که سهمیه دارن همینن .این حرفا حالیش نیس نمازهای طولانی میرن جانماز اب میکشن .جالبه من کار طرف راه انداختم طرف دید غذا میخوره نمیخواست اذیت ش کنه ازم پرسید .باور