2752
2734
عنوان

عذاب وجدان بخاطر مادرشوهر

127 بازدید | 6 پست

بچه ها من با مادرشوهر تو یک خونه ایم و مشکلات زیاد .نمیخام خودمو خوب جلوه بدم اما اینو بگم من اولش گاو بودم یک احمق از همه جا بی خبر 

اینو بگم مادرشوهرم چرب زبانه و با زبان بازی میگذرونه .کاری برا من میکرد نمیزاشتم تعارف میکردم و اینا مثلا بچم کوچیک بود میگفت بزار من غذا درست کنم یا هرکاری اگه نمیزاشتم میگفت ن عزیزم کمک خوبه تو دخترمی .اذیت میشی و فلان و منم فک میکردم وااای چه ادم خوبی و از روی کمک و دلسوزی برام میکنه 

هیچی اولش خونه داشتم و وقتی میومد خونمم و کمک میکرد و اینا منم گفتم دلسوز منه و فلان 

نگو بعدش فهمیدم کمی کمک ک میکرده بعد ک از اینجا میرفته خونه خودش میفتاده تو رختخاب و میگفته خونه عروسم کثیفه کثیف بوده نظافت نمیکنه بلد نیست و خونش ب گند کشیده و من چون ادم نظافتی هستم براش تمیز کردم و از بس کردم کمرم گرفته و دست و پام درد میکنه و اینا و علاوه بر خانواده شوهرم من بیچاره رو تو کل فامیل شلخته جلوه داده و خودشو کاری و اینکه من کارامو میدم اون بکنه 

بقیشو میگم پست بعد 

اون سلطان نظافت اصلا تو شلخته محل نده حرف مردمه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی میاد کمکت کار انجام میده خوب میره میگه کاراشو کردم دیگه  اصلا نمیداشتی کمک بده یا وقتی میومد نمیرفتی کاری انجام بدی که بیاد کمکت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

یک مدت گذشت تا فهمیدم از همه کارام یک چیزی میساخته .مثلا اگه کمی دیر بیدار میشدم میگفته این فلانه اگه غذایی رو یک مدل میپختم بازم حرف در میاورده و اینو بگم در ظاهر اصلا ب روی خودش نمیاورد اینا رو تا یک چن بار از دهن پدرشوهرم در رفت تا فهمیدم چقد پشتم حرف میزنه و گذشتو و شوهرم و ما مجبور ب هم خونه شدن با اینا شدیم و اوایلش کاری کرد افسردگی گرفتم و حالم بد شد بماند 

بعدش دیدم ک اینجور رفتارای بد داره منم تقریبا شدم مث اون .راستش منم بعضی رفتاراشو ج دادم پشتش بد گفتم و اینا الان عذاب وجدان دارم 

وقتی میاد کمکت کار انجام میده خوب میره میگه کاراشو کردم دیگه  اصلا نمیداشتی کمک بده یا وقتی میو ...

نمیزاشتم دیگه خودش میکرد مثلا خودشو تمیز کار میدونست خونه ای ک جارو کرده بودم دوباره جارو میکرد .جلو مردم ک منو خرد کنه .و همچنان با چرب زبونی میگفت عیب نداره من کمکت میکنم تو‌دخترمی و اینا .حالا من همون کارارو باهاش کردم