2777
2789

مادرم دوروزسمت چپ بالاقفسه سینه در داره ک میزنم زیر بغل وپشت کتنفش الان بزور بردمش بیمارستان نوارقلبش الحمدالله بد نبود ولی دکتر گف اگ بهترشدن فردا ی اکو بده مشکل معده هم داره آمپول پنتاپرازول هم تزریق کرد جدیدم فشارشم می‌ره بالا دکتر قرص داده ک اصن درست مصرف نمیگن فشارش16بود بچها بنظرتون خطردارع😥😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباشید عزیزم اگر نوار قلب نرمال بوده یعنی مشکلی نیست که خدایی نکرده تا فردا یا چند روز دیگه اتفاقی براش بیوفته

چون توی نوار قلب ef قلب هم بررسی میشه 

بنا براین برای بررسی تخصصی تر لازمه که اکو انجام بدن اما خطری که خدایی نکرده توی این مدت مادر شما رو تهدید کنه وجود نداره

و اینم بدونید که درد معده در مواردی ممکنه  با درد قلب قابل افتراق نباشه 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

عزیزم اکو بدین تا خیالتون راحت بشه

فشارشون بالاس حتمن باید کنترل شه فشار بالا خطر داره.ولی استرس ب مامانت وارد نکن

آبغوره

سیر

خیارسبز

گل ختمی

گریپ فروت 

اینا فشارو میاره پایین

یعنی الان خطرناکه نوار قلبش خوب بودا🥺

خوبه ولی اکو کاملا خیالت راحت میشه چیزی نیست ایشالا نگران نباش

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
نگران نباشید عزیزم اگر نوار قلب نرمال بوده یعنی مشکلی نیست که خدایی نکرده تا فردا یا چند روز دیگه ات ...

نون 

ممنون گلم دعاکن من ی خواهر کوچولوی نابینادارم ک ب مادرم وابستس الان دوشنبه اونم از استرس نخوابیده

نون  ممنون گلم دعاکن من ی خواهر کوچولوی نابینادارم ک ب مادرم وابستس الان دوشنبه اونم از استرس ...

نگران نباشید عزیزم 🌹

من پزشک هستم این مواردی که گفتم رو مطمئنم 

اینو به خواهر تون هم بگید تا نگران نباشه لطفا 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35