2752
2734

خیلی دوران قشنگی بود چهارسال زندگی کردما انقدر ازاد بودم که حد نداشت 😂با دوستا یا کافه بودیم یا رستوران یا سینما و جاهای متفاوت بعضی کلاسا رو میپیچوندیم تو راهرو میشستیم حرف میزدیم از خنده غش می کردیم،پسرای دانشگاه رو اسکول می کردیم 😂 کاش اون دوران تموم نمیشد وااای استادامون بعضی استادامون خیلی باحال بودن خووش میگذشت کاش برگردم به ی روز از اون روزا. دیگه بعد دانشگاه هیچ وقت اون جمع صمیمی و اون چنینی نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما خوابگاهی بودیم اتاق۱۲۵اخ جه دورانی بود.به آشبز سلف میگفتیم قهرمان😅😂😂خانم بارانی جقدر اذیتت کرد ...

واای من یکی از حسرتام اینه کاش خوابگاهی بودم به نظرم خیلی جذاب میشد

واای من یکی از حسرتام اینه کاش خوابگاهی بودم به نظرم خیلی جذاب میشد

خیلی هزار دختز از هزار شهر روستا استان همه داخل یک مجتمع بخدا هرساعت ما سوژه داشتیم.ده شب خاموشی بود با نور موبایل از جن حرف میزدیم.یک شب واقعا ساعت یک شب یکی سنگ بزرگی زد به بنجره اتاقمون و فرار کرد هنوزم نفهمیدیم کار کی بود ولی سکته کردبم از ترس و هیج وقت حرف جن نزدیم     

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
فکر کن ما دانشگاه انقدر سوژه پیدا میکردیم دیگه تو خوابگاه که سوژه ها و کارا صد برابر میشده😂

غذا ها میسوخت حمام ها شلوغ بعضیا از خرید میومدن تو راه رو بساط کیک یخجالی داشتیم هرکس میرسید ی انگشت میزد تو مو ادش عنگگگگگ🙄🙄😂😂😂

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
غذا ها میسوخت حمام ها شلوغ بعضیا از خرید میومدن تو راه رو بساط کیک یخجالی داشتیم هرکس میرسید ی انگشت ...

😂😂😂دیگه تو خوابگاه باید قید وسواسی و ارامشو زد دیگه😂