2733
2734
عنوان

مشکل زندگیم با قیافم+ احتمالا عکس

322 بازدید | 21 پست

انقد نیومدین با کاربری دوستم اومدم

خانمای ۱۷تا۲۴ هستین ؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بزار

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

اول داستانمو میگم راهنمایی کنید بعد عکس میزارم 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
هستم 

عزیزم دوستم خیلی پی شما بود

میشه بگین بنظرتون کسی ک اول اسمش آ داره ب محمدرضا میرسه یا نه ؟

بجه ها من دختر آروم و ساکتی نیستم ولی همونقدر ک با بقیه گرم میگیرم تو ی جمعم ک میرم همیشه با یکی ب مشکل سخت میخورم 

مثلا ی کلاس میرفتم با یکی از دخترا (که خیلی آدم بیشعوری بود و با منم کاری نداشت ولی من نتونستم بیشعوریشوتحمل کنم و بهش تیکه انداختم)خیلی لج شدم طوری ک امروز کیفمو از رو صندلی برداشت پرت کرد و خیلی بهم برخورد منم جوابش دادم ، ن اینکه تو دلم بمونه و کلا انقدر آدم بیشعوریه ک سر کلاس سیگار میکشه

ولی حس خیلی بدیه بین اون همه آدم با من لج بشه

یا دوران مدرسه با ی گروه اون آخریا خیلی بد شدم 

یا اوایل سال نهمم باهام بد بودن

حتی از بچگی یادم میاد پبش میومد ک خیلیییی باهام بد باشن یهو ی عده

ولی از اونورم زیاد میشه یکی خیلییی ازم خوشش میاد

حس میکنم ی باگ توی قیافمه، نمیدونم انگار بعضیا ازم متنفر میشن بعضیا خیلی خوششون میاد 

و همچنین اخلاقم ک زیر بار بیشعوری افراد نمیرم و جوابشون میدم 

میترسم بعدا برام مشکل ساز بشه

مثلا این دختره ک تو کلاسم میگم خیلیی ببخشید سلیطه و لاته و ممکن بود واقعا در افتادن باهاش برام مشکل ساز باشه

موقعیم ک بحث میکنم خوب جواب میدما ولی دستام میلرزه و خیلی بده

کسی هست اینجوری مثل من ک توی جمعا معمولا با چن نفر چپ بیفته؟؟؟

خواهشا راهکارم بدین مرسی ماچ

عزیزم دوستم خیلی پی شما بود میشه بگین بنظرتون کسی ک اول اسمش آ داره ب محمدرضا میرسه یا نه ؟

اینجور مواقع باید یکم اطلاعات بگیرم تا بتونم بگم اما اکثر مواقع درست گفتم 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»