2752
2734

تو نینی سایت آره زود محسوب میشه ولی کاملا سن مناسبیه اگه خواستگار خوبی داشته باشی 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

نوچ 

کاربری سال ۹۹هستم فکر نکن تازه واردم این چندمین کاربریم دیگه خطی ندارم جان ننه ات منو کارنداشته باش دیگه خطی ندارم باخط خودم شوهرم بچه هام حالا دیگه مادرم اومدم دیگههههاه ندارمممم منو گزارش نزن کم میاری جوابم بده 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به شرایط و فرهنگ خانوادگی داره یکیو میبینی کل فامیلو ایلو طایفه ش بالای سی ازدواج میکنن یکیو میبینی نه به ۱۸ نرسیده دخترو شوهر دادن

به خودتم بستگی داره که هدفی داری که تا قبل ازدواج بخوای بهش برسی یا که نه زندگی بی هدفی داری منتظری سنت بره بالا شوهر کنی

نه . اتفاقا مناسب ترين سن و ساله . حتي تو حالت عادي كه همه پسرها شغلو درآمد خوب داشته باشنو موقعيت ازدواج داشته باشن و ... سن ازدواج بايد 18 سال باشه . ولي الآن اوضاع خرابه و سن ازدواج به 40 سال هم رسيده . خودت احساس ميكني كه ازدواجت يكي دو سال هم دير شده . به حرف بقيه زياد اهميت نده . به نداي درونت گوش بده كه ميگه الآن وقت ازدواجه . 

نه . اتفاقا مناسب ترين سن و ساله . حتي تو حالت عادي كه همه پسرها شغلو درآمد خوب داشته باشنو موقعيت ا ...

اون قدیما بود

الان که ۱۸ سالگی شوهر میکنن ۲۰ طلاق

همین نی نی سایت روزی‌چند تا تاپیک این مدلی میبینم

همه مشکل دارن

همه هم دهه هشتادی

نه . اتفاقا مناسب ترين سن و ساله . حتي تو حالت عادي كه همه پسرها شغلو درآمد خوب داشته باشنو موقعيت ا ...

کاری به هیچ کدوم از جملاتت ندارم هر چند با همش مخالفم 

فقط یه سوال ذهنمو درگیر کرده. شمای ندای درونشو شنیدی که گفت «الان وقت ازدواجه»؟ 🤔