2752
2734

سلام بچه ها این دعا برای حاجت روایی خوبه 

50 مرتبه گذاشتم برا حاجترواییمون لطفا هر تعدادی که میتونید بخونید بگید

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

چه دعایی ببخشید.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731
چه دعایی ببخشید.

مقاتل بن سلیمان 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
چه دعایی ببخشید.

این دعای مقاتل بن سلیمان هستش 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

1بار خوندم 

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
۱۰۰مرتبه باید خونده بشه دعای مقاتل انشاالله حاجت رواباشید

پنجاه تای دیگشو گذاشتم برای فردا 

۷ مرتبه خوندم،به نیت حاجت روایی همه دوستان و خودم

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩