2733
2734

اره پسر عموی مامانم ۴۵ سالشه از دختر متنفره😂😂 هیچ وقتم زن نگرفته ب خاطر این ک تو جونی دختریو ک با جون و دل میخاسته دادنش ب کسی دیگ

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

من از وقتی باشگاه میرم و مکمل میخورم اینجوری شدم😂😂😂 انگار همه خواهرامن همه مادرامن اصن یه وضعیه هااا

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به خانوما نگا هم نمیکنه😬

دقیقا متنفره از خانم ینی باهاش حرف بزنی قشنگ از چهرش تنفر رو میبنی😂 انقد با نگاه چندش نگاه میکنه 😂😂 با هیچ خانمی حرف نمیزنه نگاه نمیکن 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
من از وقتی باشگاه میرم و مکمل میخورم اینجوری شدم😂😂😂 انگار همه خواهرامن همه مادرامن اصن یه وضعیه ه ...

میدونین چقد با این کارتون ب اینده خودتون ضربه و ضرر میرسونین؟ باید اونموقعه انقد خرج کنین تا بتونین قدرت جنسیتونو ایاااا بشه برگزدونین یا نه من تو اطرافم دیدم کسایی ک علاقه ب بدنسازی و این رشته دارن و تمایل ب این چیزا ندارن و کلا حسشونو از دست دادن و با کلی بدبختی و خرچ و دارو تونستن  خیلللی ضعیف تر اط قبل درستش کنن

میدونین چقد با این کارتون ب اینده خودتون ضربه و ضرر میرسونین؟ باید اونموقعه انقد خرج کنین تا بتونین ...

کلا همه چیزم شده ورزش کردن...تغذیه ی قبل و بعدش...واقعا زندگیم فرق کرده شما  خیلی دقیق گفتید

کلا همه چیزم شده ورزش کردن...تغذیه ی قبل و بعدش...واقعا زندگیم فرق کرده شما  خیلی دقیق گفتید

من پسر عموم و حتی نوه عموم خیلی علاقه به این رشته دارن و ب گفته خودشون تمایل جنسیشونو کامل از دست دادن و بخدا کلی بدبختی کشیدن ک میگن برگشته ولی مثل قبل ن جتی دکترهم‌گفته مثل قبل نمیشه داری با خودت جیکار میکنی پسر نکن😢 فکر ایندت باش تو زنو بچه نمیخاای😂

به خانوما نگا هم نمیکنه😬

خوب این مورد فرق داره ...

آره من پسری رو زیر نظر داشتم یه مدت ،به زور به دخترا نگاه میکنه 😶ولی خوب تمایلش به دخترا هم هست ،در واقع وقتی فهمیدم که به وقتش زومه رو یه آدم 😶

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
من پسر عموم و حتی نوه عموم خیلی علاقه به این رشته دارن و ب گفته خودشون تمایل جنسیشونو کامل از دست دا ...

خب وقتی به هدفی که داری،نزدیک میشی خیلی لذت بخشه نمیشه وسط راه ولش کرد

خب وقتی به هدفی که داری،نزدیک میشی خیلی لذت بخشه نمیشه وسط راه ولش کرد

لذتش انقدی هست ک با زندگیت بازی کنی؟ لذتش دربرابر ایندت؟

لذتش انقدی هست ک با زندگیت بازی کنی؟ لذتش دربرابر ایندت؟

معمولا پسرا امیدی به ازدواج و تشکیل خانواده ندارن دیگه...

معمولا پسرا امیدی به ازدواج و تشکیل خانواده ندارن دیگه...

وقتی یکیو پیدا کنی که دوسش داشته باشی چی؟ اونموقعه هم اینو میگی کسی ک کنارش ارومی کسی ک از هر نظر لذت نگا کردنش بیشتر از ورزشه چی بیای بگی عاشق شدم با پشت دست میزنم تو دهنتا😂