2733
2734

رفیقم تازگیا با یکی آشنا شده طرف تازه با رلش کات کرده بود بعد یک سال از جدایی با این رل زد رفیقمم میگه این طرف عاشقِ و کشته مرده منه طرف هم از واتساپ و اینستاگرام و روبیکا بگیر همه جارو عاشقانه بیوگرافی زده یعنی اول اسم اینو زده یا کلا عاشقانه نوشته از وقتی با این رل زده اما اینا داشتن ساده رل بازی میکردن رل اول پسره بعد چند سال اومد پیام داد به پسره الان پسره بعد اومدن اون هر دو روز به بعد با رفیقم کات میکنه بعد آشتی میکنن الان باز کات کردن فردا آشتی میکنن بنظرتون واقعا عاشقشه داستان کات کردن من تموم بود اینم اضافه شد حس میکنم هیچکدوم از این پسرا که نزدیکه مان مارو نیمخان الان رفیقم ابغوره گرفته 😐😂

به رفیقت بگو مث یه زن شر اینو پسرو از زندگیش کم کنه. 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون هنوز بفکر اون یکیه امروز فرداست کلا بره

میگم بهش میگه همه جا اسم منو زده و فلان میگم بدبخت اونم مثل رل من چطور بخاطر حرص در آوردن رل قبلی باهام زد ماله تو هم بهمچینن ابغوره گرفته پسره به رل قبلی نوشته بود میشه باز عکس بدی شاید یکی باز دلتنگ شده😂😂به رفیقم گفتم این چی گفت برای اینکه آبروی دختره رو ببزه😐

2731
به رفیقت بگو مث یه زن شر اینو پسرو از زندگیش کم کنه. 

میگم بهش میگه همه جا اسم منو زده و فلان میگم بدبخت اونم مثل رل من چطور بخاطر حرص در آوردن رل قبلی باهام زد ماله تو هم بهمچینن ابغوره گرفته پسره به رل قبلی نوشته بود میشه باز عکس بدی شاید یکی باز دلتنگ شده😂😂به رفیقم گفتم این چی گفت برای اینکه آبروی دختره رو ببزه😐