2752
2734

خیلی دردناکه

خیلی چیزارو تجربه کردم تو سن کم

خیلی چیزارو فهمیدم

خیلی تنهایی کشیدم ولی سمت ادمای مزخرف نرفتم

خیلی قلبم شکست

خیلی تنهام... و رفیق صمیمیمو از دست دادم(و خودم اینو انتخاب کردم)

هیچ وقت نتونستم با همسن و سالام درست ارتباط بگیرم یا درکشون کنم هیچ وقت

همیشه رفتاراشون برام بچگونه بوده

۱۶ سالمه...

تنها رفیقم مجازیه که اون فقط مونده برام

دیشب زدم زیر گریه نمیدونم چرا دلم از خودم میگیره :)

:)

میفهمم منم تجربه های سختی داشتم اما خوب میدونی بهتره خودتو به فاز مثبت اندیشی بزنی چون عصبی میشی

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه نصیحت خواهرانه کلا هر چی دوست مجازی داری بنداز دور مخصوصا پسر!  اینا یجوری داغونت میکنن که ...

تنها رفیقی که برام مونده و واقعی ترینه همینه.

ما همو دیدیم

تقریبا ۳ سالی میشه رفیقیم

حرفای نامربوط نمیزنیم

سعی میکنم درد و دل یا حرفامو بهش نگم

و کلا بیشتر فانیم و میخندیم

اینجوری نیست که بخواییم ۲۴ ساعت صحبت کنیم

شاید روزی نیم ساعت 

رفیق دخترم برام نموند کلی حرف زد پشت سرم کلی بهم کنایه زد تحقیرم کرد با اینکه حضوری بود و همکلاسی بچگیمم بود

بنظرم حضوری و مجازی نداره

مهم اون ذاته هستش که تو کمترین کسی پیدا میشه

2731
تنها رفیقی که برام مونده و واقعی ترینه همینه. ما همو دیدیم تقریبا ۳ سالی میشه رفیقیم حرفای نامربو ...

این که صددرصد من دوستای مجازی چهار پنج ساله هم داشتم اگه به من بود تا تهش میموندم ولی حیف شد که خودشون نخواستن!دوستای حضوریمم که یکی از یکی بدتر اکیپمون همه دوروان.. 

الان میشه گفت تنهام حتی از دوست داشتن میترسم واقعا دوست ندارم یکی مث من بشه اون دوست مجازیتو از کدوم برنامه پیدا کردی؟ 

این که صددرصد من دوستای مجازی چهار پنج ساله هم داشتم اگه به من بود تا تهش میموندم ولی حیف شد که خودش ...

منم همینم فقط با این یکی رفیقم به بقیه آدما نمیتونم اعتماد کنم

همیشه برای اینکه اونایی که تو زندگیم هستن چه خانواده چه دوست هرچی حاضرم برای از دست دادنشون هر لحظه

و خب وابستگی به این ندارم اگر نخواد رفیق باشه یروزی انتخاب خودشه دشواری نیست من قلبم شکست از تنها بودنم ولی دیگه مهم نیست برام

ما یه گروه داشتیم تو تلگرام ۱۵ نفر اینا بودیم اکیپ بودیم

از اون همه این یکی برام موند 

با یکیشون حرف میزدم یک سال اینا ولی بهم خورد

یکیشونم که رفت کانادا کلا و همچیش عوض شد اخلاقشوو.. 

با بقیه شونم زیاد صمیمی نبودم

منم همینم فقط با این یکی رفیقم به بقیه آدما نمیتونم اعتماد کنم همیشه برای اینکه اونایی که تو زندگیم ...

بخدا حس میکنم داری داستان زندگی منو میگی:)) 

منم همینطور تو گپای تل بودم با بقیه اشنا شدم و همینطور رفته رفته داشتم خودمو بدبخت میکردم

میدونی؟ کلا تنها موندن خیلی بهتره مخصوصا اگه عادت کنی دیگه با هیچی عوضش نمیکنی می ارزه به اون ادمای دور اطرافمون