2752
2734
عنوان

بیاین بگین شما هم مثل من هستین ؟

85 بازدید | 9 پست

بجه ها من دختر آروم و ساکتی نیستم ولی همونقدر ک با بقیه گرم میگیرم تو ی جمعم ک میرم همیشه با یکی ب مشکل سخت میخورم 

مثلا ی کلاس میرفتم با یکی از دخترا (که خیلی آدم بیشعوری بود و با منم کاری نداشت ولی من نتونستم بیشعوریشوتحمل کنم و بهش تیکه انداختم)خیلی لج شدم طوری ک امروز کیفمو از رو صندلی برداشت پرت کرد و خیلی بهم برخورد منم جوابش دادم ، ن اینکه تو دلم بمونه و کلا انقدر آدم بیشعوریه ک سر کلاس سیگار میکشه

ولی حس خیلی بدیه بین اون همه آدم با من لج بشه

یا دوران مدرسه با ی گروه اون آخریا خیلی بد شدم 

یا اوایل سال نهمم باهام بد بودن

حتی از بچگی یادم میاد پبش میومد ک خیلیییی باهام بد باشن یهو ی عده

ولی از اونورم زیاد میشه یکی خیلییی ازم خوشش میاد

حس میکنم ی باگ توی قیافمه،  نمیدونم انگار بعضیا ازم متنفر میشن بعضیا خیلی خوششون میاد 

و همچنین اخلاقم ک زیر بار بیشعوری افراد نمیرم و جوابشون میدم 

میترسم بعدا برام مشکل ساز بشه

مثلا این دختره ک تو کلاسم میگم خیلیی ببخشید سلیطه و لاته و ممکن بود واقعا در افتادن باهاش برام مشکل ساز باشه

موقعیم ک بحث میکنم خوب جواب میدما ولی دستام میلرزه و خیلی بده

کسی هست اینجوری مثل من ک توی جمعا معمولا با چن نفر چپ بیفته؟؟؟

خواهشا راهکارم بدین مرسی ماچ

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

همه همینجورین عزیز 

تو فک میکنم ادمی هستی که نارضایتیتو بروز میدی برا همین 

من عموما ناراضی هم باشم خیلی نشون نمیدم و کارمو زیر زیرکی پیش میبرم با کسی لج نمیکنم جاش ازش دوری میکنم و ادم حسابش نمیکنم کارشم بهم بیفته اوکی نمیکنم 

ولی مخالفتمم نشون نمیدم 

ولی در کل نمیشه که اخلاقامون با همه بخونه 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
همه همینجورین عزیز  تو فک میکنم ادمی هستی که نارضایتیتو بروز میدی برا همین  من عموما نار ...

دقیقا خیلی بده نباید در ظاهر نشون بدم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برون گرایی؟  خیال پردازی؟  احساسی ای؟  سوپرایز شدن دوست داری؟  به این ۴ ت ...

هر چهارتا بله 

دقیقا به خاطر این ویژگی هات این طوری هستی نه تنها تو اکثر کسایی که این ویژگیها رو دارن با این مشکل ...

بله بفرمایین 

و راهکارم بگین ممنون میشم

توی هما جمعا من باید ب معضل بخورم

بله بفرمایین  و راهکارم بگین ممنون میشم توی هما جمعا من باید ب معضل بخورم

ببین یه تست روانشناسی هست به اسم mbti 

شما احتمالا شخصیتتENFP هست خودت دوس داری بیشتر مطالعه کن راجبش

باید یادگیری از برونگراییت کم کنی و درونگراتر بشی

برو ویژگی های درون گراها رو بخون یه مدت با درونگرا ها بگرد کم کم یادمیگیری که لازم نیست همه احساساتو به رو بیاری و یه مقداریشم لازم درون خودت بریزی

کلا بالانس میشی

این صرفا نظر من

ببین یه تست روانشناسی هست به اسم mbti  شما احتمالا شخصیتتENFP هست خودت دوس داری بیشتر مطالعه ک ...

ممنونم از لطفتون و زمانی ک گذاشتین 🌹❤️