2752
2734

گوش درد چطوریه ؟کولیک کع نمیتونه باشه چون الان که ۴ ماهشه اصلا نداشته و از ۴ ماهگی هم تازه شروع نمیشه کع 

برق خاموش میکنی 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

پسر من ۴ ماهشه وقتایی که یهو شروع میکنه جیغ زدن از گوششه دست که میزنم طفلی کبود میشه من وازلین میزنم پشت گوشاش یکمم اطراف گوشش بعدش کلاه سرش میکنم 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پسر من ۴ ماهشه وقتایی که یهو شروع میکنه جیغ زدن از گوششه دست که میزنم طفلی کبود میشه من وازلین میزنم ...

بعد ببینین فقط شب اینطور میشه در ۵ تا ۱۰ مین ...بعد دیگه تموم ..گوش درد اینطوریه ؟دکتر بردین دارو داده؟

بعد ببینین فقط شب اینطور میشه در ۵ تا ۱۰ مین ...بعد دیگه تموم ..گوش درد اینطوریه ؟دکتر بردین دارو دا ...

گوش درد اکثرا شبا شروع میشه  

متخصص اطفالش گفت طبیعیه ۸۰ درصد بچها گوش درد دارن بخاطر مک زدن زیاده کاریش نمیشه کرد مگه اینکه علائم عفونت داشته باشه مثل بوی بد و ترشحات که پسر من نداره من مجبورم بیرون اینا رفتنی دائم سرشو بپوشونم چون باد که میخوره بدتر میشه همین امشبم باز ۹ اینا بود گریه میکرد یکم وازلین زدم و کلاه سرش کردم 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵