2733
2734

😳😳😳😳😳

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی تو چشمش تخم دربیاره؟ 😐

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

نمیدونم 😂😂

خواهرم میگه ۲  یا ۳ نفر از بچه ها چشمشون عفونت کرده معلمشون گفته بیماریش واگیر داره ولی خوب میشه

من نگران بودم، خواهرم میگه تخم چشم نمیدونم اشتباه شنیده ؟؟ پرسیدم که ببینم کسی گرفته؟؟

منظورت بیماری چشمیه که یهو بزرگ میشه یکیش البته ، اگه اینه آره من خودمم حتی گرفتم یه چشمم کامل بسته ...

اگرم منظورت رگ های خود چشمه که مثل خون و ایناس برو دکتر شاید مال استرس و اینا باشه قطره میده ،اینم من گرفتم قطره میریختم تو چشمم ولی من مال کم صبر بودن و استریم بود