2752
2734

هواعالیه منم بی حال

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

خونم ترکیده منتظرم بچه هام بخابن کارام بکنم شوهرم رفته شیراز دلم گرفته هوای شهرم بهاری

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هوا خوبه 

اما شوهرمو باید بیدار کنم بره سرکار همس مبگ ۲دقیقه ۲دقیقه بزار بخابم ۲دقیقش شده یساعت 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
هوا خوبه  اما شوهرمو باید بیدار کنم بره سرکار همس مبگ ۲دقیقه ۲دقیقه بزار بخابم ۲دقیقش شده یساع ...

اخی انگار اینا که میرن مغازه نخفیف بگیرن😂😂😂

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

تهران که عصر بارون اومد الانم من سرکارم منتظرم ساعت کاریم تموم شه برم خونه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات