2733
2734
عنوان

مجردای بالای ۳۰ سال،همچین خواستگارایی رو قبول میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 98 پست
همین دودلم کرده 

بیان ضرری نداره

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عصبانیت من ناشی از اینه که یه خانم متاهل اومده تو تاپیک درد دل  مجردا دنبال زیر بغل مار میگرده. ...

عزیزم من مشکلی با شما ندارم که 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

مشکلات ازدواج هم میدونم چیه یکیش همین موضوع رل و اکس و .... منم قبول دارم ازدواج سخت شده

اگه ناراحتت کردم معذرت می خوام و روی ماهتو میبوسم🌹🌹🌹🌹

اخی چه جالب منم ۳۵ سالمه واسه منم دعا کنید روحیم خیلی خرابه

نگران نباش عزیزم ما تو اقواممون زیاد داریم حتی چهل ساله با پسر مجرد و خوب ازدواج کردن .الان کلا سن ازدواج بالا رفته .

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2731
نگران نباش عزیزم ما تو اقواممون زیاد داریم حتی چهل ساله با پسر مجرد و خوب ازدواج کردن .الان کلا سن ا ...

تا حالا خیلی اذیت شدن بخاطر خواستگارایی که اومدن و آخرش بهم خورده

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
عزیزم من مشکلی با شما ندارم که 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 مشکلات ازدواج هم میدونم چیه یکیش همین موضوع رل و اکس ...

خواهش میکنم .🌹🌹🌹

تا حالا خیلی اذیت شدن بخاطر خواستگارایی که اومدن و آخرش بهم خورده

درکت میکنم خودمم مجردم .ولی بازم خداتو شکر کن سلامتی .من یه اوضاعی دارم اصلا دلم میخواد بمیرم .ازدواجم نخواستم .مواظب زیبایی و سلامتیت باش بهت قول میدم ازدواج خوب هم یه روز پیش میاد برات 

عزیزم من مشکلی با شما ندارم که 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 مشکلات ازدواج هم میدونم چیه یکیش همین موضوع رل و اکس ...

چقدر خوبی شما❤

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
درکت میکنم خودمم مجردم .ولی بازم خداتو شکر کن سلامتی .من یه اوضاعی دارم اصلا دلم میخواد بمیرم .ازدوا ...

منم مشکلات خیلی زیادی دارم اذیتای بقیه بخاطر مجردیم زندگیمو زهر کرده برام

چ مشکلی داره واقعا خود شما و ما خانوما هم اول اقایونو بردانداز میکنیم ببینیم مالی چی دارن خانواده چ ...

میدونم حق دارن

ولی من تحمل پسندیده نشدنو ندارم

میدونم حق دارن ولی من تحمل پسندیده نشدنو ندارم

دیگه عزیز سن و سالت داره میره بالا خواستگار پرونی نکن.مردم دختر ۱۵ساله شوهر میدن. دیگه ب سنای ما شوهر نمیمونه. 

ی وقت ناراحت نشی منم خودم نزدیگ ۳۴ یودم ازداج کردم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

واقعا معاملست

من چاره ای جز خواستگار سنتی نداشتم

هر کی اومد یا من نپسندیدم یا اون

این اخری هم که فکر می کردم با بقیه فرق داره🙂 اخرش سر مسائل مادی بهم خورد

براشون مهم بود حتما وسایل جهیزیه باید بهترین برند و مدل باشه!!

اینقدر براشون مهم بود که چشمش رو روی همه چیز بست

دلم من که شکست💔 ولی واقعا حقم نبود

دیگه عزیز سن و سالت داره میره بالا خواستگار پرونی نکن.مردم دختر ۱۵ساله شوهر میدن. دیگه ب سنای ما شوه ...

میدونم عزیزم

ولی روحیم خرابه