2733
2734
عنوان

سلام

45 بازدید | 8 پست

من خواننده خاموش بودم و تازه تصمیم گرفتم داستانمو براتون بگم🥲💔

۲۵ سالمه...یه پسربچه دارم

همسرم دائم پسرمو اذیت میکنه و سرش داد میزنه بااینکه ۲ ۳ سالشه چکار کنم خسته شدم بخدا دیگه نمیکشممم😭💔💔

بنظرتون چکار کنم؟شرایط طلاق هم ندارم خانوادم پشتم نیستن

چند بار با شوهرم حرف زدم ولی اصلا راضی به طلاق نیست

هر وقت میگم طلاق میگه بچه را میگیرم هیچ پولی هم بهت نمیدم

خانوادم میگن بسوز و بساز😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرتون چکار کنم؟شرایط طلاق هم ندارم خانوادم پشتم نیستن چند بار با شوهرم حرف زدم ولی اصلا راضی به ط ...

مشکلتون به نظرحاد نیست همسرتون بخاطر مشکلی کم صبر شده که ممکنه مالی یا کاری باشه قبلا هم همینطور بود از اول ؟

مشکلتون به نظرحاد نیست همسرتون بخاطر مشکلی کم صبر شده که ممکنه مالی یا کاری باشه قبلا هم همینطور بود ...

اوایل ازدواجمون خیلی خوب بود بعد یهو از کارش اخراج شد و بچه اوردیم خونمونو فروختیم الان اجاره ایم شرایط سخته ولی خب بچه چکاره اس؟🥲

اوایل ازدواجمون خیلی خوب بود بعد یهو از کارش اخراج شد و بچه اوردیم خونمونو فروختیم الان اجاره ایم شر ...

اره متوجه شدم بخاطر شرایط مالی و‌کاریه اگر اوضاع کاریش بهتر بشه بالحتم روحیش و ارتباطش با شما و‌فرزندتون بهتر میشه