2752
2734
عنوان

کورتاژ کردم

619 بازدید | 58 پست

من بخاطر متوقف شدن رشد جنین مجبور به سقط شدم بیمارسنان بستری شدم با دارو دفع کردم ولی بقایا و‌تیکه مونده بود ک کورتاژ شدم 

وقتی داشتم سقط میکردم از کمر درد شدید نمیتونستم از این پهلو به اون پهلو بشم انقدر شدید بود 

الان سه چهار روز میگذره از سقطم کمر دردم فرقب نکرده نمیتونم خم راست شم نمیدونم طبیعی هست یا مشکلی دارم 

خیلی نگرانم 

توروخدا اگر تجربه ای دارید بگید بهم😓

خدا بهت صبر بده منم تجربه داشتم سخته ان شاءالله خدا عوضشو بهت بده دوقلو باشه😍🤲🏻

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم  شما هم مثل من کمر درد شدید داشتید؟

ن منم بعد قرص زیرزبونی خونریزی شروع شد و بردن کورتاژ اصلا درد نکشیدم

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
چند هفته بودین؟لکه بینی هم داشتی! من ۹ هفته کورتاژ شدم و درست بعد از کورتاژ خوب خوب بودم و هیچ دردی ...

منم هفته۹متوقف شده بود من قبل کورتاژ وقتی داشتم با دارو سقط میکردم کمر دردم شروع شد بسیار شدید الانم همونجورم

منم ۱۲ هفته کورتاژ خیلی درد داشتم 😭🥲.

حتی بعد کورتاژ رحم و کمرم خیلی درد میکردن .

به خودت برس اگه درد داری کیسه آب گرم بذار روش آروم میشه مواظب باش عفونت نگیری 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.

بده یکی با روغن سیاه دانه اصل کمرت رو ماساژ بده

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
منم هفته۹متوقف شده بود من قبل کورتاژ وقتی داشتم با دارو سقط میکردم کمر دردم شروع شد بسیار شدید الانم ...

خیلی متاسفم ..شرایط سختی رو پشت سر گذاشتی عزیزم

منم قرص میخوردم دل درد شدید داشتم ب همراه حالت تهوع .تاثیر داروهابود..بعد ۱۶ تا قرص جفت دفع نشد و کورتاژ شدم اما کمر درد نداشتم حتما ب دکترت بگو